Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én egy 20 éves kedves jófej...

Én egy 20 éves kedves jófej és öszite srác vagyok aki barátnőt keres! Lányok Nincs kedvetek ismerkedni velem facebookon vagy skypeon?

Figyelt kérdés
Éngem Misinek hívnak szemüveges vagyok világos barna hajjal. Nincsen semmi hobbim a munkámnak élek meg héha beszélgetek a munkatársaimal. És aki szeretne velem megismerkedni az írjon és én válaszolok rá! Nekem mindegy hogy hol ismerkedünk de én jobban szeretem a facebookot ha kéri valaki a facebookom írjon én meg leírom a nevem és meg keresem. Vagy adjon meg egy email címet Mert már nagyon régótta keresek egy barátnőt aki megért meg én is őt, meg aki nagyon szeret és nem néz hülyének. Na szóval az a lényeg hogy összinte legyen,mert én is összinte leszek vele. :)

2014. febr. 17. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem tarskereso!
2014. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mutizz képet lécci
2014. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valahonnan kell a napi.sza.rra feltenni a képeket mi 2-es?:)
2014. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
na tökös, ez, hogy csak facebook vagy skpye... erős önbizalomhiányról tesz tanúbizonyságot. mozdulj ki! hidd el, hogy a gyengébbik nem kevésbé nyitott az ilyesfajta zárkózottságra. anno nekem is ezt javasolták és az egyik exemet egy pékségben szólítottam le és elég sokáig voltam vele együtt (2,5 év de ez most irreleváns). és minél többet vagy emberek közt, annál könnyebben fog menni a csajozás illetve a párkeresés
2014. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!