Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én egy 20 éves rendes srác...

Én egy 20 éves rendes srác vagyok aki barátnőt keres. Lányok nincs kedvetek ismerkedni facebookon?

Figyelt kérdés
Magamról csak annyit hogy 20 éves fiú vagyok már dolgozom nem iskolába járok. Már dolgozom és nekem ez így jó. A hobbim nagyjából nincsen hobbim mert nem szoktam járni buliba hanem ilyen csendes típus vagyok. De így a haverokkal elszoktam beszélgetni. Aki többet szeretne tudni rólam az írjon rám ezen a fórumon, és aki többet szeretne tudni rólam akkor adja meg az emailcímét és én elküldöm arra az emailcímre a facebook felhasználó profilomat.

2014. febr. 17. 19:22
 1/5 anonim válasza:
Nem használsz egy kicsit sok szóismétlést? Nem használsz egy kicsit sok szóismétlést?
2014. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

level 9000000 XD


Boccs, de ezzel senkit nem fogsz összeszedni XD

2014. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyátok most békén őt..
2014. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is vitatom, hogy rendes lenne, de az irománya nem "könnyen" feldolgozható :/ (nem sértés)
2014. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd meg ha valami összejött ebből! Sajnos az a rossz hírem, hogy rengeteget fogsz csalódni, újra és újra, míg fel nem adod az egészet. Én így jártam, én is ilyen voltam mint most te, az után jól megjártam. :(
2014. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!