Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről? Ti...

Mit gondoltok erről? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, nyáron mennék ilyen hátizsákos túrázós-vonatozós, sátrazós kirándulásra az országban valamerre több napra. Szerintetek hol találok ehhez lányt, srácot? Ti mit gondoltok erről? (Mielőtt meggondolatlanul beírnád, hogy így akarok nőt szerezni, ne tedd.)
2014. febr. 17. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

én be, ha pénztárcabarát tour

L

2014. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát.Ha van olyan ismerősöd vagy rokonod akkor hívd el. Ha nem családból származót szeretnél akkor hívd el a barátaidat vagy akit akarsz.Ha pedig nincs olyan barátod aki szeretné akkor ismerkedj meg másokkal. (Pl: hotdog.hu chat.hu) Amikről hallottam.Remélem segítettem :).
2014. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Tervbe van véve nekem is pár hasonló ez évre. Csak ki kell várni, hogy bejöjjön a jobb idő. Szóval, be, simán. :D
2014. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!