Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi idő alatt lehet elfelej...

Mennyi idő alatt lehet elfelejteni egy beteljesületlen szerelmet és hogyan? És hogy lehetséges az, hogy ilyen mocskosul fáj, ha egyszer gyakorlatilag semmi sem történt? Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
been there, done that
2014. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jah, pont egy hete. Pár nap elég volt a lényeg az hogy ne fordulj magadba. Beszélj a haverjaiddal, menjetek el iszogatni stb.
2014. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

9 hónapja nem láttam, 5 hónapja egy árva szót se beszéltünk semmilyen formában. Még mindig minden nap rá gondolok, és hiányzik. Szóval ennél több idő, de nyilván személye válogatja. Én elég ragaszkodó és monogám típus vagyok.


Még annyit hozzáteszek, hogy nem ábrándozásról van szó, én minden erőmmel azon vagyok, hogy elfelejtsem, próbálok nyitott lenni, hátha találok valaki mást, aki megmozgat bennem valamit. Próbálok rá haragudni is. Részben okkal, részben mondvacsinált dolgok miatt, hogy könnyebb legyen. Neki már nem ártok vele.

2014. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen volt. Sehogy. Nem beszélsz róla és majd megszokod. Elfelejteni csak úgy lehetne ha amnéziád lenne.


Nekem kb. egy év kellett, hogy hozzászokjak de még mindig elég erősen fellángol néha. Nem tudok mit tenni, a következő lány ezt kénytelen lesz elfogadni. Így jöttem rá, hogy egy fiú simán szerethet több lányt is :)

2014. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagyon tetszett, már-már szerelmes voltál abba a személybe, akkor az nem az elkövetkező hetekben lesz... akár több hónap is lehet, vagy akár évek múltán is összefacsarodhat a szíved
2014. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 2011-ben ismerkedtem egy lánnyal akibe sajnos bele is szerettem. Nem lett közöttünk semmi, sőt kiderült hogy az elejétől kezdve átver és csak játszadozott velem. Azóta nem láttam, de még most sem felejtettem el teljesen, sokszor eszembe jut. Azt hiszem addig nem is fog teljesen elmúlni a fájdalom amíg nem találok valakit akit szerethetek és viszont szeret.
2014. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem látod, nem hallod, nem beszélsz vele. + egy új ember, aki elfeledteti veled, és élményeket okoz neked, ami valamelyest elkezdi lecsapolni a kielégítetlen igényeidet
2014. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó igen én is erre gondolok, egy új pasi lehetne a megoldás mindenképpen..
2014. febr. 18. 21:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Új pasi? Azért ha egy nőnél lesz beteljesületlen, az azért elég furcsa. (Ha búza vagy, akkor nem szóltam, azt nem tudom, ők hogy működnek.)
2014. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már miért lenne furcsa???
2014. márc. 3. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!