Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszéltem azzal a lánnyal,...

Beszéltem azzal a lánnyal, aki tetszik, de azt mondta, hogy maradjunk barátok, viszont nekem nagyon tetszik már régóta. Érdemes tovább próbálkoznom nála?

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nem, az nem.
2014. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Youtube : pluto - maradjunk baratok


Hallgasd meg!

2014. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint te mit tanácsolsz? :)
2014. febr. 18. 17:23
 4/11 Sanker ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Berakott a barát zónába. Valószínű tesztelt téged, amin te elbuktál, így nem keltettél benne vonzalmat, ezért nem tetszel neki. Nincs pótvizsga.
2014. febr. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van esélyem onnan kikerülni?
2014. febr. 19. 09:12
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem , nincs esélyed haver. Ő egy rohadt ri-.banc -.-

Nálam is ez volt, nem rég. Elmondtam neki, hogy nem közömbös. Erre mondja el fogadom, egyszer találkoztunk.Utána mondtam el és azóta sem találkoztunk, azok után én meg megaláztam a mocskos ku-.rvát

Ne hagyd hogy ki használjon ezzel, mert csak áltatni akar. Jah és utána ő rinyált hogy, nem e lehetne minden mint régen. Mondom ami nem volt, az nem is lehet -.-

2014. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy teljesen bele vagy esve a csajba. :/
2014. febr. 19. 12:25
 8/11 A kérdező kommentje:
*vagyok
2014. febr. 19. 18:15
 9/11 asam válasza:
Próbáld meg megkérdezni szerintem a barátnőit hogy mit gondol a csaj rólad ők biztos megmondják ha nem mondanak semmit van esélyed ha azt mondják hagy béké stb. akkor nincs.
2014. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A "maradjunk barátok" duma az MINDIG egyenlő azzal, hogy "aranyos fiú vagy de sosem feküdnék le veled, nem tartalak férfinek női szemmel, nem nedvesedek tőled stb." és ezek a dolgok nagyon hosszú időre érvényesek ami egyenlő azzal, hogy SOHA SEM fog lefeküdni veled, vagyis ÖRÖKKÉ barátnak fog max tekinteni, avagy lelki szemetesládának. Az akarsz lenni? Nem? Akkor ne ne találkozz vele többé, ne is keresd, és kerüld is el amennyire lehet.
2014. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!