Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szombaton megyünk a barántnőim...

Szombaton megyünk a barántnőimmel a Morisson's 2be. Mennyire ismerkedős hely?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet ismerkedni? Mennyire szoktak inni az emberek pl. vannak ott hullarészegek vagy mindenki csak mértékkel? Az italkínálat milyen áron van? Köszönöm, aki válaszol 23L
2014. febr. 18. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Visztek engem is ?
2014. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
könnyen lehet ismerkedni ha nem vagy randa
2014. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én onnan 2 csajt is megkúrtam, pedig nem csajozok könnyen. Szóval könnyű ott ismerkedni.
2014. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ugyis azért mész oda hogy jol megkurjanak miután 4000ftot rádköltöttek mit érdekel téged részeg e vagy sem
2014. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem nagyon kedvelem, nem ismertem még meg ott szimpatikus embert, de lehet szerencséd lesz. Meg engem zavar a sok arab is, (nincs velük semmi bajom, csak fárasztó lerázni őket) legalábbis mikor én vagyok ott mindig sok van :D
2014. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem azért megyek oda, a te szóhasználatoddal élve h "megkúrjanak"... Csak még nem voltam pesti szórakozóhelyen ezért próbálok tájékozódni... Meg tisztába vagyok vele, h mi az a mennyiség amitől csak jókedvem lesz, és nem iszom magam eszméletlenre... és nem várom el egy pasitól se h több ezer forintot költsön ez miatt piára... Lehet, hogy furcsán hangzik a mai világban, de vannak még olyan lányok, akiknek van tartásuk és nem megvehetőek 2-3 italért...
2014. febr. 18. 18:50
 7/16 anonim ***** válasza:
aha :)
2014. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
meg lesztek ugorva!
2014. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mi lesz rajtad? megyek énis:D
2014. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Öhmm.. kedves utolsó válaszoló! Képzeld el ruha lesz rajtam :D Nem tudom h a pestiek mibe szoktak menni, de biztos nem veszek fel olyan felsőt amiből ki van az egész mellem... :P
2014. febr. 18. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!