Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Help me!? 1-2 éve ismerem a...

Help me!? 1-2 éve ismerem a lányt, elég jóban voltunk/vagyunk, minden reggel beszélgettünk a buszon. Kb másfél/két hete szakított a pasijával. Talán nem bír még úgy nyitni mások felé?

Figyelt kérdés

, elkezdtünk még többet beszélgetni "közeledni" egymáshoz. Erre elég nyitott volt sőt amikor elhívtam randizni bele ment, de erre nem került sor mert közbe jött neki egy családi vacsora (február 14. Valentin nap estéjén). Aztán azt mondta nagyon sajnálja stb de nagyon szeretne találkozni csak kevés az ideje mert az anyja nem nagyon szereti ha suli időben megy valahova is. Nem is nagyon értem a helyzetet, csak kéreti magát?

Most ott tartunk hogy nem is ír, ha rá is írok néha vissza ír utána meg már azt se...nem akarok folyton írni neki hogy úgy tűnjön "zaklatni" akarom vagy bármi ilyen...Aztán tegnap haverom mondja hogy látta valami másik sráccal (nem az exe) mondjuk annyira nem is érdekelt hogy találkozott vele mert lehet hogy valami haverja...

Mellékesen köztudott hogy egy elég nagy úgymond "hülye és bunkó" (vele nem vagyok az) vagyok mert mindenben a poént látom még akkor is ha mások ennek nem örülnek...De ő ezt eddig értékelt hogy ilyen "vicces" vagyok, hogy mindenre tudok valami jó poént lőni...Sőt ő is ugyan ilyen mint én (szinte)

Szerintetek ilyenkor mivan?????



2014. febr. 19. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha minden reggel találkozol vele, hívd el randizni újra. Ha megint nem megy el, akkor nem vagy az esete.
2014. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!