Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szerintetek ez bunkósá...

Lányok, szerintetek ez bunkóság ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél egyből a "lényegre térek", megmondom neki nyíltan:

- Figyelj. Tetszel nekem, nagyon. Ha ez nem kölcsönös, akkor szerintem nincs értelme tovább folytatni ezt a beszélgetést. Úgy gondolom nem működik a párkapcsolat ha a férfi nem vonzó a nő számára.


Ez egy rideg férfi hatását keltené bennetek? Azért lenne erre szükség, mert túl sok az olyan lány aki nem meri ezt megmondani az elején és csak hosszabb eltelt idő után lehet kiszedni belőle. Vagy a rosszabb eset, amikor úgy tűnik nyit a másik felé, de valójában csak élvezi hogy valaki érdeklődik iránta és nem akar semmit. Szerintetek mi az ideális ismerkedésnél? A túlságosan barátkozósat nem szeretem, nehéz belőle kikerülni. 20/F



2014. febr. 19. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nee....ne így ismerkedj. Ez riasztó. Ismerkedésnél ne ez legyen az első dolgod. Ne legyél türelmetlen
2014. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Durva hogy 20 évesen még sokan ott tartanak, hogy hogy kell ismerkedni. A legtöbbünk szülei ilyenkor már az elso gyereket várták :)
2014. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, anyám engem 21 évesen szült, egy borzalmas kapcsolatban ami véget is ért mielőtt betölthettem volna a második életévem.
2014. febr. 19. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is az a gond, hogy bunkóság, hanem egyszerűen nem célravezető.

Ha ismerkedni kezdek valakivel, az azért van, mert megvan az esélye annak, hogy kialakuljon belőle a vonzalom. De nem vagyok látnok, honnan tudhatnám, hogy tényleg kialakul-e? Ha valaki erőszakoskodni kezdene, hogy máris rögtön mondjam meg, mit akarok, valószínűleg inkább hagynám a fenébe.

2014. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es hülye vagy már bocs....

manapság nincsenek olyan szabályok meg protokollok, amiken ha végigmentél akkor legalább a randi meg a felvezető dolgok elindultak és egyáltalán nő közelébe juthattál.

Manapság hogy megy ez? Nincsenek azok a kimondottan ismerkedéses bálok, nincsenek meg azok a szokások amiket régen betartott mindenki, felkérés táncra, tipikus randik, stb. stb. ez szinte kipusztult.

A nagy átlag fellöki egymást a diszkóban és ha rátenyerel Lacika véletlenül Jucika mellére akkor az már ismerkedés, és akkor ha bejönnek egymásnak meg elég ittasak, akkor Jucika lecumizza Lacikát a wc-ben, micsoda első randi varázs igaz?

Lehet az most durva példa volt, de a kevésbé durva szituációk is totálisan káosz szerűen működnek manapság, és tényleg az van, hogy az erősebb kutya b*szik, csak az a baj, hogy nem úgy mint a természetben, mert az erő már egészen mást jelent manapság, és utólag mindig az derül ki a nők számára, hogy nem is az a srác fektette meg őket, akinek oda kellett volna adniuk magukat, és mindig utólag sírnak, hogy a férfiak szemetek, pedig nem feltétlenül, sokszor csak simán a nők hülyék, vagy a p|nájukkal gondolkodnak, mégis szerelemről meg érzelmekről papolnak, miközben szeretni legtöbbjük már csak a p|nájával tud, ahogy a férfiak is csak a fa*zukkal tudnak.

2014. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!