Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes neten ismerkedni? Ti...

Érdemes neten ismerkedni? Ti próbáltátok már?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, semmi extra kinézettel. 170 cm, 54 kg, és kék szem, barna haj.
2014. febr. 19. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedni mindig megéri. Többi már kérdéses.
2014. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Írj üzit, ha Vas megyéhez közel vagy ;)

19F

2014. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én próbáltam. Az esetek 90%-ában elég érdekes emberekbe futottam. Egy lány volt, akivel haverokként egész sokáig elbeszélgettünk, ő meg az egyik pillanatban töröld-tiltott mindenhol.


Szóval, összefoglalva, szerintem nem :D


23F

2014. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs szerintem,max 1% az esély hogy valami maradandó párt találsz,ha van időd és energiád azt a 99% végigszenvedni akkor vágj bele.
2014. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én ezen az oldalon találtam egy hihetetlenül jó pasit nagyon jól nézett ki és rendes volt nem csak szexelni akart tehát bárhol lehet csak ritka uncsitesóm netes ismerkedős oldalon olyan pasikkal találkozik... szerencsétlenek nagyon.Próbáld ki aztán kiderül.
2014. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt ismertem meg az első fium.
2014. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

régen levelezgettem unalomból.De egyikkel se találkoztam volna :D és nem csak mert nem utazok egy métert se senkiért, hanem mert a neten levelező lányok nagy részét zárt helyről engedték ki.

Esélytelen hogy találj valakit a közeledben :)

2014. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én mostanában próbálkozom vele, a tapasztalat: senki sem vesz észre
2014. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom az, hogy azok a lányok, akik bejönnek nekem, valamiért lemorzsolódnak, vagy addig ismerkednek, amíg meg nem kapják a képemet (nem vagyok ocsmány egyáltalán), néha pedig nem kérek inkább képet de valahogy mégis megtudom a lány kinézetét és sokkot kapok.


Nagyon ritkán pedig odáig fajul a dolog, hogy esetleg személyes találkozóra kerül a sor, akkor meg mindig a személyiségükkel van probléma.


A barna haj kék szem kombó pedig a kedvencem, kár hogy közel 10 évvel fiatalabb vagy nálam.

2014. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy érdemes-e? Barátnőmet neten ismertem meg, azóta már egy éve együtt vagyunk. (Nem csak neten, a valóságban is.)
2014. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!