Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meglökte a mellével a könyököm...

Mrlacko kérdése:

Meglökte a mellével a könyökömet, jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Van egy 23 éves kolléganőm, hetek óta ezt csinálja: ha meglát vigyorog mint a vadalma, folyton elkapja a kezem, a liftben beleáll az aurámba, ma odajött és meglökte a könyököm a mellével. Kétértelmű kijelentéseket tesz, és jön azzal hogy unatkozik. Meghívtam ebédelni: nem jött. Elhívtam meló után vásárolni: nem jött. Mellé ültem a villamoson: fülébe dugta a zenét. Kérdeztem mi a véleménye rólam: azt mondta nem vagy te rossz gyerek... Szerintetek akar valamit vagy csak játszik? 26F

2014. febr. 19. 23:41
1 2
 1/15 WheneverYouWant ***** válasza:
94%
Ezek alapján azt mondanám hogy szimplán fogyatékos...
2014. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba, csak szívat.

Esetleg annyit megtehetsz, hogy nem kerülgeted a forró kását hanem egyenesen a lakásodra hívod, talán beválik.

2014. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azt,hogy lóg a melle :D


Amúgy szerintem akarhat valamit,ha te nem csináltál semmi kétértelműt.

2014. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok ki fordítva, azaz lökd meg a könyököddel a mellét.


Ha nem vág pofán akkor jó vagy! :D

Esetleg vigyoroghatsz te is :D:D

2014. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ah Cseri nekem is pont ez jutott eszembe,hogy lobog a melle.....
2014. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hülye, semmi több. Inkább kerüld, jobban jársz!
2014. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Nem lobog semmije, csak alacsonyabb nálam. Sajnos nem molesztálhatom, tiltja a céges szabályzat... haza se vihetem, mert nagymuter megöl!!! :D
2014. febr. 20. 00:01
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

" a liftben beleáll az aurámba, "


Már késő van, és nem akarok hangosan kacarászni, így amikor eljutottam ehhez a mondatig, a számhoz kellett kapnom a kezem.. :D:D:D

2014. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne a könyököddel lökd meg a mellét, hanem a farkaddal! Szerintem az egyértelmű célzás lenne számára! ;)
2014. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy kell érteni, hogy meglökte a mellével a könyöködet? Neked rohant, mint egy hátvéd? Mert elég viccesen tudom csak elképzelni, hogy valakinek a könyökét meglökjem mellel. (Most próbáltam, nem megy. Az egész felsőtestét mozgatta, mintha rohama lenne?)
2014. febr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!