Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egytemista fiatalok, ti mit...

Egytemista fiatalok, ti mit csináltok a bulikon kívül?

Figyelt kérdés
Hova jártok el, hol ismerkedtek, hol vagytok napközben sokat?

2014. febr. 20. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
tanulunk, b+ :D
2014. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
napközben suli, kocsma, szex, maszti, éjjel tanulás, kocsma, szex, maszti
2014. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
tanultok egy nagy f^szt!!!
2014. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vicces, hogy egyeseknek az egyetem = bulizás, ismerkedés. Bizonyára van ilyen egyetem is, de azzal a diplomával nem igazán fogsz jó állást kapni.
2014. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. félévente egyszer járok el bulizni... Napközben nekem speciel óráim vannak, amikre bejárok. Ezután ha nem vagyok már eleve hulla fáradt (mert mondjuk reggel 8-tól este 8-ig folyamatosan órám van néha), és nem dőlök le aludni azonnal, akkor még tanulok, olvasok szakirodalmakat, készítem a beadandókat. A szociális életem arról szól, hogy sokat vagyok a párommal, találkozom a barátaimmal (ez lehet, hogy egyeseknek újdonság lesz, de nem csak bulizni lehet együtt menni, be lehet ülni valahova egy kávéra, el lehet menni bowlingozni stb), családommal vagyok (van két kishúgom). Ezen kívül még arra is jut időm, hogy heti kb. félórát unatkozzak, ami jól tud esni.

20L

2014. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dugunk, mi mást?


Az csak álca, hogy az egyetemen halálra tanulják magukat az emberek, valójában mi éjjel-nappal csak szexelünk, még inni sem meg enni sem eszünk csak is a szex megy...


Most komolyan! Mégis miféle kérdés ez?

2014. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5ösnek köszönöm, ilyesmi válaszokat vártam.

Mi az, hogy miféle kérdés? Olyan kérdés ami engem érdekel, ha nem tetszik valami, akkor ne koptasd az ujjad ilyen értelmetlen válaszokra!

2014. febr. 20. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Még egyetlen egy buliban sem voltam eddig. És most leszek 20, 2. szemeszter.


Nem tudom honnan jött ez a sztereotípia, hogy az egyetem egy nagy móka, és kacagás, ja és a legfontosabbat ki ne hagyjuk : szex.


Bemegyek, hallgatom amit leadnak, hazamegyek, átveszem az eddig jegyzetelteket, aztán ismétlés.

2014. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8#-as vagyok.


Elfelejtettem írni még egy fontosat, szabadidőmet itthon a gyakorin ba... pazarlom el.

2014. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bulizom, tanulok, munkát keresek, meg kockulok.
2014. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!