Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egytemista fiatalok, ti mit...

Egytemista fiatalok, ti mit csináltok a bulikon kívül?

Figyelt kérdés
Hova jártok el, hol ismerkedtek, hol vagytok napközben sokat?

2014. febr. 20. 17:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezekszerint akkor mindenki csak tanul, kockul vagy a parjaval van. Igy nem is csodalkozom, hogy nem lehet ismerkedni...
2014. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A gólyatáborban buliztam utoljára...:D

Jó esetben csak 8.00-15.30-ig van órám, de általában tovább. Szóval tanulok. Beadandókat, foglalkozástervezeteket, portfóliókat készítek, mesét-verset gyűjtök és memorizálok, beszédgyakorlatokat csinálok, pszichot tanulok, didaktikát tanulok, törvényeket, szabályok, házirendeket, rendeleteket veszek át, matekházit írok, rettegek a biosz zh-tól és a föci zh-tól, igyekszem nem elégetni/kidobni/feldarabolni az énekkönyvem és a furulyámat,és heti egyszer gyakorlatra járok.

Emmellett könyvtárba mászkálok a könyvekért, hátha ki tudom venni a kötelezőimet, a páromra meg a családomra jut idő, a barátaimra annyira nem, magamra reggel meg este van időm amikor felöltözök meg amikor zuhanyzom :D Oh yeah :D

De egyébként én szeretek egyetemista lenni, szerintem sokkal jobb mint a középsuli, mert felnőttként kezelnek és nem úgy mint egy idiótát. Én osztom be ugye a vizsgáimat is, és nekem kell utána járnom mindennek. Ami szerintem pozitív, mert rajtam múlik hogy mit hozok ki ezekből az évekből.


20/L

2014. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Végzős vagyok. Ebben a félévben egy órára kell bejárnom, már csak ennyi maradt, illetve a szakdolgozatom van.

A 4 év alatt sosem buliztam annyit, ami a tanulás kárára ment volna. Ha el is mentünk szórakozni, úgy indultam neki, hogy mérlegeltem mi vár rám másnap és annak eleget tudok-e tenni fáradtan, enyhén másnaposan.

Nagyjából havonta, két havonta egy éjszaka esett így ki és az idő előrehaladtával egyre kevesebb.

Napközben órákon ültem, vagy rohantam haza ebédelni, ha volt egy kis szünetem. Ha erre nem volt időm, akkor felkerestem valamelyik gyors kajáldát a környéken. Többnyire este órák után már semmire nem volt energiám sosem, úgyhogy ha tehettem, akkor igyekeztem unatkozni, avagy a párommal találkozni, barátokkal összeülni egy kicsit valahol. Ha elvoltam havazva az évközikkel, akkor órák után nekiültem és ki sem bújtam mögüle.

Mostmár más a helyzet, összeköltöztünk a párommal, egy albérletben élünk. Ő dolgozik, én intézem a szakdolgozatommal kapcsolatos teendőket napközben. Nem kell bejárnom iskolába, de szinte mindennap találkoznom kell valamilyen okból a külső konzulensemmel, ha másért nem, akkor azért, hogy feltúrjam a fél céget a szükséges adatokért. Ezzel telnek a napjaim, illetve a megszerzett infók rendezésével. A nap fénypontja az este. A párom hazaér fél 6 körül, én addigra igyekszem félretenni a szakdolgozat írást, befejezni aznapra, így az este a miénk. :)

2014. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!