Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Felenk, visszahuzodo, csendes,...

Felenk, visszahuzodo, csendes, esetleg BAK jegyu fiuk tanacsat kernem, illetve olyan lanyoket akiknek ilyen tipusu baratjuk, parjuk van/volt. Tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés
34/L vagyok,a fiu 29. Facebook chaten talalt ram es chatelunk 3 honapja.Eddig 2x talalkoztunk,a sok elfoglaltsag miatt es nekem nehez osszehozni hogy logjak otthonrol..es mivel csak sex miatt talalkoztunk.Viszont az elso talalkozas is eleg furcsa volt...egyfolyatba elforult,kerulte a tekintetem,becsukta a szemet stb..teljesen mas volt mint addig,nagyon zavaro volt a viselkedese..alig volt sex vegul..kesobb chaten kozolte o minden napra akar es velem elni..gondolom belem zugott..de elkezdett tavolodni,egyre kevesebbet irni..mint aki felejteni akar?Kozbe en egyre tobbet akarok,es nem akarom elfelejteni...a 2.talalkozas ota megjobban tavolodik,mar azt sem kerdezi meg hogy vagyok stb..talan nem akarja tovabb?? Probalok vele chatelni,csak smileykat kuld,nem nyilatkozik semmirol..amugy van baratnoje akirol nyiltan beszelt,hogy otthagyja nemsokara.es nekem is van kapcsolatom,ami nem tul jo es 10 eve elek a parommal,persze tud rola..nemtudom mit gondoljak...mibol tudom meg ,hogy meg akar-e?Mert azt mondja akar es semmi nem valtozott,amikor kerdezem..mert nagyon kozombos..es egyaltalan nem kezdemenyezo...mit csinaljak vele,hogy olyan legyen mint reg?Mielott eloszor talalkoztunk..erdeklodott,kedves volt,sokszor irt..mivan velem stb..olyan mintha mar csak en akarnam ot..es nem meri megmondani...nem akarom elvesziteni,es lehet nincs semmi gond,csak egyszeruen o ilyen szemelyiseg..amugy o torok nemzetisegu,es mindketten Kanadaban elunk egy varosban..
2014. febr. 20. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilas vagyok úgyhogy nem olvastam el bocsi :(
2014. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Telefonszamcsere nem volt,es csok sem volt egyik alkalommal sem! Nem akarok nyuzsogni nala es mindig en keresni ot,nem akarom ,hogy nyomulasnak tunjon,viszont amikor nem irtam egy smileyt sem egesz nap akkor azt gondolta elfelejtettem...nemtudok belole kimenni..mit szeretnek az ilyen fiuk,hogy kell viselkedni veluk?? Nyomulni kell?? Elegge zavarba vagyok...
2014. febr. 20. 20:59
 3/6 Passiflora ***** válasza:

Ha jól értem, amit írtál, párkapcsolatban élsz, és kétszer találkoztál egy szintén párkapcsolatban élő férfival, akivel ennyi ismeretség után, annak ellenére, hogy "egyfolyatba elforult,kerulte a tekintetem,becsukta a szemet stb... nagyon zavaro volt a viselkedese", valamifajta kapcsolatot létesítettél, amit Te úgy fogalmazol meg, hogy "csak sex miatt talalkoztunk" / "alig volt sex vegul".


Azóta azt tapasztalod, hogy ő "nagyon kozombos..es egyaltalan nem kezdemenyezo.....olyan mintha mar csak en akarnam ot".


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de szerintem érdemes lenne véggigondoldon, hogy mit remélhetsz, és reálisan nézve mit várhatsz ettől a kapcsolattól.

2014. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted? Felesleges remenykednem? Mindig azt mondja akar engem..es azt gondolom,hogy a jelenlegi helyzet miatt nem tudunk elore lepni,o is es en is kapcsolatban vagyunk..es mivel ilyen termeszet,ezert nem mer lepni felem...ezt gondolom,de nemtudom..
2014. febr. 20. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:

mintha a csillagjegy bármit is befolyásolna

hogy lehet ilyen f4szságot mondani 2014-ben...

2014. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismét egy szép, tiszta, erkölcsös kapcsolat...

Szerintem hagyd a francba.

2014. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!