Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerjem meg? (komolyab...

Hogyan ismerjem meg? (komolyabban)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már egy ideje tetszik egy srác, igazából nem ismerjük egymást, 1-szer beszéltem vele fb-n az is olyan téma volt hogy gratuláltam neki hogy győzött valamiben és hogy jók voltak a programok amiket szerveztek. Ez a srác aki amúgy 3 évvel idősebb nálam, tényleg bejön nekem, mindig csak rá gondolok, meg milyen jó lenne ha megismerhetném valahogy, lenne valami köztünk. Meg amúgy nem minden nap látom őt pedig egy suliba járunk. De ha meglátom őt egyből mosolyt csal azt arcomra, és el is szoktam pirulni néha :)

Mit tehetnék hogy valahogy megismerjem őt, mert igazából volt már olyan hogy írtam neki tök aranyos dolgot és ő meg csak látta nem írt vissza :/ :(

Volt már sokszor olyan is hogy benne volt az álmomba :) Ma is aludtam egyett délután és mily meglepő volt, benne volt ő is :) Kis aranyos srác, bírom a hangját, a nevetését, meg azt az aranyos mosolyát:)) . Szóval jah, ez a helyzet. Próbáltam már őt elfelejteni hisz úgy se lehet semmi köztünk biztosan... De nem ment, akkor is csak rá gondolok. Tudjátok nállam nem sokszor fordul elő hogy megtetszik egy srác, de ha nem is tetszik valaki akkor az egy jó ideig el fog tartani.... amíg el nem megy a suliból vagy egy idő után nem látom többet...

Ha valakinek van valami tanácsa mit tehetnék hogy bevágódjak nála akkor szívesen várom azokat. Vagy ha valakinek kérdése van akkor nyugodtan tegye fel, válaszolok rá hogy ez segít abban hogy tanácsot tudjon adni.

egy 15 éves csaj. (a korom miatt ne ítéljetek el ha van olyan emberke akit megtenné..)



2014. febr. 21. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá :) de am ha leírod nekem részletesebben, milyen a srác, megpróbálok segíteni :)
2014. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írok üzit :)
2014. febr. 21. 20:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki elolvassa ezt az egészet akkor nyugodtan kommenteljen hogy szerinte ....... :)
2014. febr. 22. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!:) Szerintem is menj oda, beszélgess vele, keresd a társaságát. Légy mindig mosolygós, kedves és érdeklődő. Ha ő is kedvel Téged és majd szeretne valami komolyabbat, akkor egy idő után biztos lépni fog. Szóval randira ne Te hívd el, de az első lépést azért Te tedd meg azzal, hogy odamész hozzá és dumálgatsz vele. :)

Sok sikert! ;)

2014. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia:) köszi a tanácsod amúgy :D csak tudod én elég félénk vagyok ahhoz hogy odamenjek hozzá, ráadásul azt se tudom hogy hogyan menjek oda. kell egy helyzet is és nem tudom milyen lenne az. meg ha oda is mennék mit mondjak neki? :) ezt ki kell találni :D :) jah meg hát nem mindig látom őt, nem találkozok vele sűrűn, az osztálytársaival mindig találkozok, de őt csak néha látom.
2014. febr. 22. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!