Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik mindig megjednek, ha...

A pasik mindig megjednek, ha már a viccelődés komolyabban átmegy flörtölésbe?

Figyelt kérdés
facebookon beszélgetek egy fiúval (22) (én lány 24) egy hónapja, közel lakik hozzám, de most más városban van, egyetem, szesszió. Zenész mellesleg. Minden képem lájkolta, én meg egy unalmas este ráköszöntem, s kiderült, s hél éjjeleket átbeszélünk, azóta annyit nevettem, flörtöltünk is egy csomót, de valamelyik szombat ejjel ugy ereztem mar, hogy hu de megtetszett, és erdekes modon o masnap nem volt beszedes, mintha o visszavonult volna. Azota csak en koszontem ra, viccelodttunk, flortoltunk, de szerintem tuttira veszi h tenyleg tetszik nekem. Sot odaig jutottunk, h mar videokameraztunk is, kacerkodtunk a legutobbi beszelgetsnel, de megis erzem, hogy visszafogta magat. Talan mar nyeregben erzi magat, megjedett, vagy csak egyszeruen szesszió?
2014. febr. 3. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a szesszió?
2014. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy csak szórakozik veled, én tuti léptem volna a helyében.....
2014. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vizsgaidőszak :) azt jelenti
2014. febr. 3. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van egy sráccal , és nem bírok rájönni , hogy játszik velem , megijedt vagy nem akar ajtóstul rontani a házba . Megkérdezni nem akarom így konkrétan , mert akkor lehet nyomás alatt érezné magát, szóval megpróbálom inkább személyesen kipuhatolózni , hogy mit is érez irántam , mert facebookon nem tudom 100%-osan megfejteni a reakcióját :)
2014. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj én meg attól félek, hogy talán olyan komollyá vált a flörtölésünk, hogy itt már az ágy lenne a következő út :)) de megismerni szeretném előtte :D kegyetlen dolog ez a plátói szerelem, most már félek, h hogy lesz az első találkozás, amikor kameráztunk, eléggé sejtető dolog volt rajtam, hát olyanokat irt :D aztán meg pár napig el van tünve..ki érti
2014. febr. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!