Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet rendes, normális...

BatorK kérdése:

Hol lehet rendes, normális 25-30 év körüli lányt találni? Aki pedig ilyen korban ismerkedett meg és jól alakult az élete (pl. megházasodott), attól azt kérdezem, ti hogyan ismerkedtetek össze?

Figyelt kérdés
Már sokan tettek fel itt hasonló kérdést, ezért kicsit pontosítom azt, amire kíváncsi vagyok. Felsőfokú végzettségem van, Budapesten dolgozom, és az egyik közeli településen élek, 31 éves vagyok. Nem tartozom azok közé, akik reggeltől-estig kell, hogy robotoljanak, de mire haza érek már sokszor túl fáradt vagyok ahhoz, hogy bárhova elmenjek (nyilván, ha volna valaki, akiért érdemes, akkor több kedvem lenne). A környezetemben nincs olyan lány, aki különösebben felkeltette volna az érdeklődésemet és nem tudom mit csináljak. Ötleteim nyilván vannak, de pár "sikertörténetre" kíváncsi lennék. A lényeg az, hogy én a csendesebb, zűrös előélet nélküli, intelligens (de nőies és nem törtető) lányt szeretnék, ilyenekkel viszont nem könnyű csak úgy összefutni.

2014. febr. 22. 14:12
 1/3 anonim válasza:
Egy normális férfi mellett minden nőből ki kell jönnie a normális nőnek. Bízz magadban.
2014. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is 31 vagyok, lány és tök normális. Igaz férjnél, de szerintem azért tudok ilyen lenni, mert a férjem mindent megtesz értem, érzem, hogy szeret és fontos vagyok neki. Ha megtaplósodna, én meg megsárkányosodnék.Pont.
2014. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért, a "minden nőből ki kell jönnie a normális nőnek" szerintem egy erőteljes túlzás. Valamennyire persze, hogy bárkivel meg lehat találni a közös hangot, de azért egy párkapcsolat nem erről kell, hogy szóljon. Nekem az a gondom, hogy olyat nem találok, akivel ösztönösen összeillenék. Ehhez az önbizalomnak semmi köze :)
2014. febr. 22. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!