Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aszexuális, vagy olyan leszbik...

Aszexuális, vagy olyan leszbikus lányt hol találok, aki ismerkedne aszex sráccal?

Figyelt kérdés

Az internet tele van olyan társkereső portálokkal, ahol heterók, biszexek, melegek, travik és -most figyelj!- : beteg-elméjű állatok is megtalálhatják a nekik valót.

Egy egészséges heteró vagy egy biszex bárhol talál magának párt, de még melegbár is egyre több van. Azonban az aszexuálisokról a Wikipedián kivül semmi érdemlegest nem dob ki a Google, pedig már több aszex van, mint azt sokan gondolnák.

Én egy 25éves, sportos, értelmes srác vagyok, és a lányok többsége szimpatizál velem, csak ezzel annyi a baj, hogy ezek a lányok nem tudják elképzelni az életüket szexuális aktivitás nélkül, amit meg is értek(!).

Mindezek ellenére egy aszexuálisnak (vagy szexuális élettől tartózkodónak) is vannak szociális igényei, és ez az, amitől zsákutcában érzem magam én, és az aszexek többsége.

Kérdem én: Van itt esetleg aszex lány, vagy olyan leszbi, aki valamilyen okból kifolyólag igényt tart aszex férfi partnerre? Vagy ismer bárki, bármilyen aszex közösséget, klubot, oldalt, ismerőst?

A válaszokat előre is köszönöm, és egyidejűleg megkérném szépen azokat, akik ebben nem érintettek, vagy értetlenkednek, azok ne itt! Pontosan tisztában vagyok eme beállitottság/zavar pszichológiai hátterével, bla bla.

Megoldásért fordultam ide, nem analizisért.

Mégegyszer köszönöm!



2014. febr. 22. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
ez megint valami mainstream baromság?
2014. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 MrPifta ***** válasza:
46%
nem. eddig is voltak aszexek, de nem volt ennyi szó róla. Végül is, ha nem akarsz szexet, akkor mindegy, hogy fiúval vagy lánnyal barátkozol, úgysem akarsz szexet, nem igaz?
2014. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid?
2014. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mr.Pifta! : Azért nem teljesen mindegy. Fiú haverok akadnak, de eszembe nem jutna fiút ölelgetni, vagy hasonlók.

Szóval szeretnék barátnőt, de csak annyira legyen 'defektes' mint én. Ne akarjon, vagy legyen meg szex nélkül.


3/3! : Van egy-két barátom, de én társra vágyom, és a kettő nem ugyanaz. Nekem is kéne egy lány, akivel néha együtt filmezek, sétálok, összebújva alszunk, stb, se nem vagyok meleg se nem érzéketlen. Csak szexuális élettől mentes. És az a baj, hogy a legtöbb lány (külsőm-belsőm alapján) túlnyomórész szexet akar tőlem. Ennek örülnék is, ha én is élvezném a szexet, csak sajnos nemigy van.

2014. febr. 22. 18:57
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Olyan fura vagy, hogy az már tetszik. Amúgy voltál már lánnyal, és tapasztalatból tudod, hogy nem élvezed?
2014. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Hát ezt nem hiszem el én is így vagyok pont ahogy leírtad kor is stimmel minden :D Nekem volt 5 éves párkapcsolatom de én is így vagyok hogy aszexuálist keresek ha sikerült vagy jött valami tipp hogy hol lehet ismerkedni ilyenekkel szólj már légyszíves előre is köszi.
2014. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mindenképpen! :)


Már azon gondolkodom, hogy csinálok én egy olyan oldalt, ahol kifejezetten CSAK aszexek ismerkedhetnek.

2014. febr. 22. 20:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, én még eddig csak lányról olvastam itt, többről is hogy aszex, férfitől még ilyet nem olvastam. De akkor ezek szerint férfiak is vannak így. :) Egyébként kérdező hova valósi vagy ha meg szabad kérdezni? :)
2014. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A lányok manapság már mindent fel mernek vállalni, sőt mi több, nekik még valahogy jól is áll bármit is vállalnak fel :)

A férfi büszkeséggel más a helyzet, de bizonyos, hogy köztük is akad jónéhány aszex, csak ehhez idő kell, hogy az ember egyáltalán magának be merje vallani.


Kérdésedre válaszolva budapesti lakos vagyok (V.ker).

2014. febr. 22. 20:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges hogy igazad van. Egyébként engem érdekel a maga a téma is, szóval ha gondolod írhatsz privit, ott beszélgethetünk. Ja és egyébként lány vagyok, mielőtt félreértés lenne belőle :D
2014. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!