Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó megoldás ha egy fiú ír...

Jó megoldás ha egy fiú ír nekem valamit, arra én nem reagálok vagy csak pár nappal utánna, vagy inkább írjak neki most vissza?

Figyelt kérdés
SZóval van egy fiú aki tetszik, és sokat beszélgetek vele... Szerintetek nem fogok jobban "megtetszeni" neki, ha ugy teszek mintha nem ő lenne az egyetlen akivel éppen beszélgetek, vagy esetleg, annyira nem is érdekelni mit ír nekem? Tudom ez egy kicsi elavult praktika, de jónak tűnhet.. Szerintetek akkor várjak még pár napot, esteleg most egyáltalán ne reagáljak, vagy írjak vissza most? :) Köszi az értelmes válaszokat!

2014. febr. 23. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt fogod elérni vele, hogy elkezd majd leszarni. Ha azt érezteted vele, hogy nem érdekled, és nem vagy hajlandó visszaírni neki, ha elolvasod, amit írt, akkor bizony le fog tenni rólad. Nem olyan világban élünk, ahol a királylányok fent vannak a toronyban, és jönnek a hercegek megmenteni őket. A lánynak nem passzív, meghódítandó, nehezen megkapható, leszarósnak kell lennie. Igen is éreztetheted vele, hogy érdeklődsz iránta, különben le fog tenni rólad.
2014. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A kovács azt mondja: addig kell ütni a vasat amíg meleg!
2014. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 YuY ***** válasza:
100%

1# teljesen igaz!

Ha kéreted magad, csak eljátszod az esélyed!

2014. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De eddig mindig én írtam rá.. Most válaszolt, mert ráírtam ma is, de gondoltam én nem írok vissza neki.. Ő is néha azt csinálja ha csak 1 nap mulva ír vissza, és akkor laírja miért nem írt sokáig
2014. febr. 23. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy azt gondolja hogy mást se csinálsz mint hogy lesed, mikor ír, akkor válaszolj egy-két órával később. Felesleges napokat várni.
2014. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:
100%

hát kissé gyerekes, de beválhat.

ha a pasi amúgy sem töri össze magát, hogy válaszoljon neked akkor azzal ha nem írsz neki azonnal vissza rontani nem fogsz a helyzeten.

az amit az első válaszoló írt az olyan esetre értendő szerintem ahol a pali komolyan érdeklődik irántad, nem csak úgy hébe-hóba nagy kegyesen válaszol neked.

2014. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó, nem tudom eldönteni h érdeklődik e... Ő jelölt be barátnak egy oldalon, ő kedzte el egy kérdéssel az egész komolyabb beszélgetésünket
2014. febr. 23. 20:03
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmm.. Rámírt végül! :)
2014. márc. 1. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Szóval azt akarod mondani, a leírtak alapján hogy ő elmeséli miért nem írt vissza, tehát nem direkt csinálta,de annak ellenére írt volna, t meg szándékosan nem írsz vissza. Ez a lehető legrosszabb megoldás, ne törődj azzal,hogy mikor ír, meg mikor írsz, akkor cselekedj amikor adott a lehetőség, nem kell időt húznod meg semmi.Tetszel neki, nem fogsz jobban tetszeni neki azzal hogy később írsz rá, ugyanannyira fog utánad vágyni.

Ne rontsd el inkább.

2014. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!