Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, volt már, hogy olyan...

Fiúk, volt már, hogy olyan lány tetszett nektek, akiket a többség nem tartott szépnek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, előfordul
2014. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
naná
2014. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, többször is.
2014. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És a többiek miért tartották rondának a lányt? Mi volt vele a gond?

Tudtak róla a haverok, hogy nektek bejön a csaj? És ha igen, mik voltak a reakciók?


Amúgy elkezdtetek ismerkedni a csajjal? Vagy cikinek éreztétek, és inkább meg sem próbáltátok?

2014. febr. 24. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:

persze hogy volt SŐT


minden haverom ezeket az alultáplált csontrakásokat kedveli én meg a kicsit kerekebbet

nem a kövéret hanem amelyik olyan töltött galamb

2014. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen barátnőm. Nekem tetszett, imádtam vele lenni. :)

26/F

2014. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem szinte mindig azok a nők jönnek be akik másnak nem. Nem feltétlenül csak a külső miatt nem szimpatizálnak velük más férfiak, hanem mert kicsit olyan "különcök" azok akik nekem szimpatikusak. Visszahúzódó, csendes, magának való, álmodozó, filozofikus, vagy akármi. De általában az ilyen lányokra jellemző hogy nem is olyan kirívóak, zártabban öltözködnek, kevésbé sminkelik magukat. Én meg folyton megkapom hogy "aztán mit eszel te azon a lányon?" :) De nem nagyon zavar, téged se zavarjon az ilyesmi. :)
2014. febr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sándorjános ***** válasza:
Egyszer leültem egy haverommal, aki nagy szoknyavadász hírében áll, én meg tökéletes ellentétje vagyok... sose volt még senkim. Tudta, hogy hogyan néz ki a csaj, aki nekem tetszik, mert levágta egy beszélgetésemet látva, hogy bejövős(de mennyire!). Azt mondta: Figyeljem meg, hogy a nőkben nagyon tud mozgolódni egy megfelelési komplexus. Ha dagi, kancsal, idomtalan, szemüveges, fogszabályzós, alacsony stb... akkor mindíg próbálják a hiányosságaikat kompenzálni. Az én esetemben egy alacsony, vastag szemöldökű, szemüveges lányról volt szó, akinek elég kicsik a mellei. Később azt mondta, hogy irígyel, mert én úgy is tudok lányt szeretni, hogy nem felelek meg másoknak, nem kényszerű számomra, hogy jobbnál jobb külsejű lányokat szedjek fel, hogy megfeleljek barátoknak, exemnek, szüleimnek, másoknak a környezetemből... neki ez a sok szöszölés teljesen elvezi a kedvét, már nem akar szerelmes lenni, csak hódítani és azt mondta szívesen lenne a helyemben, mert én legalább érzek olyan tiszta szeretetet, amilyet ő ezek után nem tud, vagy egyszerűen fél/vonakodik tőle.
2014. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!