Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiatal lánynak van esélye...

Egy fiatal lánynak van esélye normális fiút találnia ha a korosztálya 90%-a felszínes idióta?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Látod ott a pont, "korosztálya", ez mindkét nemre vonatkozik!
2014. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresd a 10%-ot :) illetve normál keretek közt egy pár évvel idősebb korosztályban is körülnézhetsz 36F
2014. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad soha feladni a reményt. Én is így vagyok vele.
2014. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi számít neked normálisnak? És persze, cserébe te milyen erényekkel rendelkezel?
2014. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Abból a 10%-ból :)
2014. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondanék egy érdekes dolgot.


Ismerek vagy tucatnyi normális,jó termetű,sportos,normális,kedves de csendesebb nem feltűnően jóképű srácot.

Valahogy egyiknek se sikerült normális kapcsolatot összehoznia 17-18 éves korára de a jóképűek pedig fejenként 15 lányból válogatnak.

Érdekes,nem?


Na ennyit a felszínességről,pusza.

18/F

2014. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is átélem a te helyzetedet tényleg nehéz normális fiút találni.
2014. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én fiatal és szerintem normális is vagyok . És nekem is nehéz normális párt találni . Többször előfordult már , hogy azt kaptam meg , hogy " te túl jó vagy hozzám és , hogy te jobbat érdemelsz . És tessék itt vagyok megint egyedül . Úgyhogy ha tényleg normális lánynak gondolod magad akkor én szívesen ismerkednék . :)
2015. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!