Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján akkor mégsem tart rondának ez a szép lány?

Figyelt kérdés
Már kb. fél éve annak, hogy taliztam egy idegen lánnyal a netről és hát annyira jól elvoltunk, hülyültünk, csípkedtük egymást, hogy végül valahogy csak úgy jött a helyzet és megcsókoltam. A legnagyobb meglepetés az volt, hogy nem tolt el magától, úgy éreztem ő is élvezi a csókot velem. Sajnos én hirtelen bepánikoltam mikor hazaértem és nem tudtam keresni a lányt utána, nem vitt rá a lélek, hogy keressem, úgy éreztem túl ronda vagyok hozzá és biztos nem akar tőlem folytatást. Így teltek a hónapok ő sem keresett pedig bármikor elérhettük volna egymást, még telószám is megvolt, nem csak netes elérés. Aztán egyszer csak rám írt nem rég váratlanul, hogy mi újság velem. Nagyon meglepődtem, de igazából nem tudok mit kezdeni a helyzettel. De érdekelne, hogy akkor ezek szerint mégsem tart ronda, taszító fiúnak, talán lett volna esélyem nála? Akár több is lehetett volna köztünk, mint csók? Ti mit gondoltok?
2014. febr. 25. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ezt elszúrtad, de talán még helyre hozhatod, csak akkor most már ne totojázz...
2014. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha engedte hogy megcsókold, akkor már rá kellett volna jönnöd, hogy nem tart taszítónak.
2014. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, de akkkor még azt hittem csak fogadásból hagyta, hogy megcsókoljam.
2014. febr. 25. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát jól elszúrtad. Bárcsak nekem jött volna össze egy ilyen lehetőség, de ez kizárt, mert én minden lány szerint ocsmány vagyok.
2014. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ronda vagyok sajnos... Sajnos edfig nem volt még baràtnőm de úgy látszik nem is lesz mert nincs olyan lány aki szeretni tudna egy olyan ronda fiút mint èn.. 17/F
2014. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!