Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egyszer "lepattintok" egy...

Ha egyszer "lepattintok" egy fiút már nem fog érdeklődni?

Figyelt kérdés
a mi egy bulin találkoztunk odajött hozzám és elkezdtünk táncolni megfogta a kezem és csak úgy simán ellötyögtünk én nem néztem rá hanem a tömeget bámultam néha azért rávetettem egy pillantást amikor vége lett a számnak magához húzott és a fülemhez hajolt és megkérdezte,h kérek-e inni erre azt válaszoltam h eleget ittam már utána megkérdezte,h van-e kedvem táncolni mondtam táncoljunk magához ölelt szorosan és olyan érzés tört rám amit nem tudok szavakba önteni és ez az érzés.."megijesztett" és végül ott hagytam azóta is rá gondolok és már tetszik is nagyon nemsokára lesz a következő buli szerintetek fog érdeklődni esetleg h kelthetném fel az érdeklődését ?

2014. febr. 16. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

:)

[link]

2014. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kértél volna inni akkor most nem emlékeznél semmire és nagy eséllyel fájna valami ott a két lábad között :P


Igen, egyszerűbb ha engeded magad az nem fáj annyira.

2014. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekled őt akkor egy lepattintás nem fogja megtörni. Bár az lehet hogy neked kell majd kicsit közeledned.
2014. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tiszta de javu csak a másik fél szempontjából :O
2014. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb inkább old meg: Enyhén rossz már a gyomrod, így kérsz inni, de most egy kólának sokkal jobban örülnél.
2014. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!