Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sznobnak tartotok azért, mert...

Sznobnak tartotok azért, mert nem ismerkedek olyannal, aki dohányzik? Van még olyan rajtam kívül, akiknek ismerkedésnél kizáró ok a dohányzás?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 20:47
1 2
 1/11 savanyújóska ***** válasza:
Nem, igen, hosszutavon nalam is. (A cigaretta, a vp elettani hatasaitol fuggetlenul, nem gond.)
2014. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
27/F vagyok amúgy. Alkoholt sem iszom egy kortyot sem!
2014. febr. 25. 20:49
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Ez miért lenne sznob hozzáállás? :D

Amúgy nálam is kizáró ok volt mindig, 18 éven át szívtam apám miatt éjjel-nappal a füstöt, egy életre elég volt, még a tudatot sem tudom elviselni, hogy valaki a környezetemben dohányozzon.

2014. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

azt hittem a sznobok azok a gazdag furák..:D de akkor hülye vagyok, ezt is megtudtam:D

egyébként ismerkedni szerintem lehet, de ha valamelyik haverom elkezd mellettem cigizni akkor én nagyon pipa leszek. volt már olyan is, hogy direkt rám fújta a füstöt, mert tudta hogy nem szeretem, és szívatni akart.. hát azóta nem beszéltem vele sokat:D ismerkedés lehet, kapcsolatnál kizáró ok. kivéve, ha értem leszokna

2014. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a sznobizmus egész mást jelent
2014. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A sznobizmus teljesen mást jelent.

Nálam nem kizáró ok. Én is próbáltam nemegyszer rászokni de sikertelenül. :P

2014. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
kizáró ok nálam is, annak is örülök ha vki nem iszik, vagy legalább nem viszi túlzásba 21L
2014. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké, a sznobság valóban nem a legjobb kifejezés volt erre. De a kérdés attól áll, úgy pontosítok akkor, hogy elítelendő-e, ha azért nem ismerkedem valakivel, mert dohányzik?
2014. febr. 25. 20:54
 9/11 anonim ***** válasza:
sok meber van igy, szived joga. Mindenkinek meg van aheppje aminek meg kell felelnie a másiknak. Nálam ez a magasság volt. Engem zavart mindigis ha egy pasi alacsony. Ez van, más különös kritérium nem volt de magasnak kellett lennie. Egyébként nekem volt olyan pasi akivel azért nem lett semmi mert cigiztem, de nem érdekelt ha nem fogadott el ugy hát nem. Senki kedvéért nem voltam hajlandó megváltozni. (egyébként 6 éve leszoktam már)
2014. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én dohányos lányként nem ítélem ezt el. Tisztában vagyok vele, hogy a cigi büdös. A legtöbb nemdohányos nem járna bagóssal. Max. azokat tartom hülyének, akik barátkozni sem barátkoznak, bár ilyennel még nem találkoztam élőben, csak itt olvastam valakitől.
2014. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!