Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha már rohadtul...

Mit tegyek, ha már rohadtul megvisel a magány, de senkinek sem akarok panaszkodni, mert büszke ember vagyok?

Figyelt kérdés

Már kínomban ilyen szarokat nézek, hallgatok mint ez például: http://www.youtube.com/watch?v=J0YvWQNWEJA


Vágyo a szerelemre, hogy legyen nekem is egy barátnőm, akivel szeretjük egymást és boldogok vagyunk. Mindenkinek összejön, csak valamiért én nem kapok elég pozitív jelzést, csak olyat hogy ronda vagyok vagy finnyás fejeket. Nekem már lejött, hogy ronda a fejem, oké, de hát most kajak ennyire gáz lennék, hogy nincs egy lány sem, aki el tudna fogadni és tudna szeretni így is? Mert nagyon úgy tűnik, hogy nincsen, leadtam az igényeket próbálkoztam én olyan lányoknál is, akik alig kaptak egy-két lájkot, aztán nekik is ronda voltam, nem egy megmondtam, hogy ronda vagyok és kinevetett, pedig gondoltam bennük több együttérzés van, de tévedtem. De végülis mindegy, nem hibáztatom őket, igazából nekem sem jöttek be, de gondoltam hátha megszeretnénk egymást, de ha ők ilyen csúnyán bántak velem, már elment a kedvem az ismerkedéstől is, persze többnyire szép lányok mondták, hgoy ronda vagyok ilyen gúnyos, lenéző hangon. Az a baj, hogy nekem szinte minden lány bejön külsőre, úgyhogy elég sok lány fikázott már a fejem miatt. Mindenki rondának tart tudomásom szerint. Ha hostess lányoktól is kérdezek valamit ritka bunkón tud egy-kettő válaszolni, ellenben ha egy helyes kis swag fiú menne hozzájuk velük tuti kedvesek lennének. Szóval elegem van már, hogy minden a külsőségekre megy én is vágyom a szerelemre egy társa. Most tényleg ez a bűnöm, hogy csúnya arcszerkezetű lettem?


2014. febr. 26. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hagyd a fenébe a büszkeséget és a maszkokat és merj végre az érzéseid szerint viselkedni! :)
2014. febr. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Gyakorin "Csúnya vagyok de van szívem" 6214. módosított kérdése...


Elárulok 2 titkot is.1:Most is panaszkodtál(mint mindig).

2:Ha megváltozna a hozzáállásod akkor megváltozna a sorsod.

2014. febr. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
De most annak lenne ertelme szerinted, hogy csak azert osszejojj egy csajjal, hog ylegyen valakid? Epp az elobb irtad, hogy te sem tartod sokra oket. Elhiszem, hogy rossz a magany, en is egyedul vagyok, de en inkabb varok egy idealis baratnore, minthogy lejjebb adjam az igenyeim. Amugy a csunyasag is olyan dolog, hogy egy oszinte mosoly (akarmilyen nyalasan is hangzik) sokszor meg tudja szepiteni az embert. Persze itt most nem az eroltetett vigyorgasra gondoltam...
2014. febr. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
#3: Szerintem inkább neked kéne felkötni magad, ha már helyesen írni sem tudsz. Nyomorék.
2014. febr. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy ördögi kör, amiből muszáj kitörnöd, különben tényleg semmi esélyed nem lesz. Ne a lányokat hibáztasd, meg a felszínességüket! Jóhiszeműen közelítsd meg őket, mert ők is megérzik, hogy már ismeretlenül is negatívan állsz hozzájuk, így nyilván lekoptatnak. Le kell, hogy peregjen rólad a sok visszautasítás.
2014. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"senkinek sem akarok panaszkodni, mert büszke ember vagyok"


De azért itt panaszkodsz egy sort.

2014. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!