Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akikhez én vonzódom, azoknak...

Akikhez én vonzódom, azoknak nem vagyok elég jó, azoknak a férfiaknak pedig, akiknek kellenék, de nem tudok hozzájuk vonzódni, nem akarok a szemükbe hazudni. Van ebből kiút? Van még miben reménykednem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék olyan kapcsolatban lenni, ahol csak kihasználjuk a másik félt, hogy ne legyünk egyedül. Képtelen vagyok valakinek a szemébe hazudni, hogy vonzódom hozzá, miközben nincs így. Nincsenek egyébként nagy igényeim, de aki nem vonz, azzal nem tudok mit kezdeni. Reménykedhetek még kölcsönös vonzalomban és normális kapcsolatban?
2014. febr. 14. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. :) Jó lenne tudni, de biztosan akad.
2014. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván azt állítod magadról, hogy nincsenek nagy igényeid. Ha tényleg így van, akkor simán reménykedhetsz.
2014. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy te adsz lejjebb az igényeidből vagy feltornázod magad arra azon pasik szintjére akik neked bejönnek.

"Nincsenek egyébként nagy igényeim" - Végül is, kinek mi számít nagynak...

2014. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így voltma mindig is, csak férfiként. Most 36 évesen is egyedül vagyok, de már nem is érdekel az egész. Megfásultam ismerkedési szempontból.
2014. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!