Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem találok olyan...

Miért nem találok olyan lányt, aki külsőre és személyiségre is bejönne egyaránt, velem van a baj vagy tényleg ilyen ritkák a jó fej, szerethető, cuki lányok manapság?

Figyelt kérdés
Most hiába tetszik egy lány, ha belseje romlott, utálatos, beképzelt ribizli. Valahogy már csak kiverem a farkam a képeikre és kész, semmi jó nins a lányokban, csak a testük. Szomorú vagyok, hiányzik egy lány, aki több, mint puszta szexbaba, de mégsem találok sehol sem megfelelőt.
2013. nov. 24. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sexshop!
2013. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noydra ***** válasza:

Mert tényleg kevés van, de ha megtalálod, meglátod, hogy megérte keresned.

Ne add fel soha! :)

2013. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Igen is van ilyen lány..Csak ti "hímek" a külsőt nézitek először, és nem azokat a lányokat akik külsőre átlagosak. De tisztelet a kivételnek!;)

16/L

2013. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát tudod énmeg úgy vagyok vele, hogy ha találok egy jó pasit akkor az full bunkó. Aki meg nem tetszik az meg aranyos.Valahogy a kettőt összte kéne hozni és akkor örülnék :) 19L
2013. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

utolsó két lány:)

szóval én próbálom a külsőt hátrább helyezni de ma már ez elég nehéz ugyanis mindenki! de tényleg mindenki cicanadrágot húz fel és azt nem tudom értékelni úgy ahogy egy máshogy öltözött lányt értékelnék.

És az a vicc hogy nem érdekelnek a fenekek annyira, amit én nézek az sorrendben kb ez: arc szem fog test(alkat) mell az mind 1 mekkora mondjuk ez változó de köb ez mint ahogy írtam már hogy kb.. kb 4 szer de ez is csak körübelűl haha.. na mind egy


a kövi meg az hogy én pl a legbunkóbb fiú vagyok akit ismerek és amikor más fiúkat halottam egy lánnyal beszélni akkor komolyan elgondolkoztam azon hogy b@ssz@meg én nem is vagyok b u n k ó.. És az a vicc hogy tetszik ez a lányoknak (a legtöbbnek) és egyszerűen nem értem hogy nekem túl magasak az elvárásaim vagy ennyire szar vagyok hogy eggy lány sem "akar" (ezt cseréljétek ki más szóra mert csak ez jutott hirtelen eszembe) ugyanis nincsen barátnőm. úgy öszinténszólva nem is volt de úgy nem is akarok annyira nem találok egyszerűen . ebből következik hogy szűz vagyok de ezt én még én büszkén vallom mert nekem nem d u g n i kell egy lány, :/ abból akit b @ s z n i lehetett volna abból lehetet volna azthiszem de nem vagyok k ú r v @ fiúban és ezt sem tudom hogy mi de talán s t r i c i :DD


És mivel az udvarlástól idáig jutottam (az oldalon böngészés) akkor már azt is mondom hogy udvarolni meg már nem is udvarlok 3-4 lány volt az aki "tetszett" és ebből 2 nek verseket is írtam de a sok csalódás már megfosztott az ihletől és kb na megint kb :@ és ez aggaszt.

Mert kéne szöveget írnom és zenét csinálnom hogy ezáltal valaki felfigyeljen rám szóval oszthatod nyugodtan ezt is minnél több emberrel találkozom annál nagyobb az esélye hogy kölcsönösen tetszen valaki :D

turulmagyarturul@gmail.com elérhetőség :D

szívesen megyek el szinte akárhova és engem már nem izgat hogy ki a barátom/barátnőm írhat fiú lány, barát akar lenni vagy barátnő vagy barát barátnő :D én minden embert szeretek :D vagy ha nem is azt megmondom mert túl őszinte vagyok!

További szép napot! estét na mostmár kell matekot tanulnom :/ pápá sziasztok lányok fiúk és akárki más :D

2013. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

jah és a kérdezőnek meg annyit hogy a lányok h ü l y é k szerintem még az is akit te nem is gondolnád .

a nem h ü l y e lányok meg nem úgy h ü l y é k hanem nem vesznek észre :/ magatokat ne hibáztassátok menyjetek oda valakihet aki teszikk mondd meg és a legrosszabb hogy azt mondja hogy nem ..

Jah és ehhez is k ú r v a n a g y bátorság kell és lehet ezekért a szavakért törölnek is az oldalról szóval nem írok többet csúnyát (bocsi modik) de ezt csak így lehet kifejezni ebben a világban.


na szóval matek matek mostmár tényleg :DD pápá

2013. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

tudtam hogy valamit kihagyok de hogy a legfontosabbat :@@@@@

17/fiú vagyok :P

2013. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
4 hónap és 18 :DD xD
2013. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
na szép ezt meg elnéztem 5 hónap és ez a hónap maradéka pápá
2013. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert, aki kicsit is normális, azt a többiek lenézik, vagy sokan félreismerik, mert ha nem akar egyedül maradni kénytelen ő is úgy viselkedni, mint a többiek...Hidd el tapasztalat! :( 20/N
2013. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!