Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, egy lány csak akkor...

Fiúk, egy lány csak akkor ismerkedne veletek, ha?

Figyelt kérdés
... a jelenlétében nem veszitek elő a telefonotokat, mert idegesíti? Tudnátok alkalmazkodni a kéréséhez, vagy nem is érdekelne így többé?
2014. febr. 26. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
ha egy másik emberrel beszélgetek ismerkedek akkor nem a telefonomat nyomkodom :)
2014. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez most lehet, hogy szinte elképzelhetetlennek fog hangzani de az én telefonomon nincs net.

Csak időt nézek rajta és telefonálok vele. Viszont, ha még az időt sem nézhetném meg akkor már valóban nem érdekelne többé a lány.

2014. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez alap. Maximum 1-2 alkalommal, hogy megnézzem az időt, ha valahova mennem kell, ezt leszámítva állandóan le van némítva a telefonom, és nem is szokásom elővenni randi alatt. Pedig egyébként elég sokat lógok rajta :D


23F

2014. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam soha nincs telefon még is van életem :/
2014. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ha Anyuci hív, fel kell vennem mindenképp... :(
2014. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3 vagyok újra. Korlátlan net van a mobilomon, naponta kb 30-40 e-mailt küldök és fogadok, részben munka, részben pedig egy hobbiprojekt részeként. Sajnos már nem tudok telefon, és net nélkül meglenni. Ennek ellenére ez szerintem alapelvárás kéne, hogy legyen. Mindkét oldalról.
2014. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ezekre az esetekre gondolok, mint az idő ellenőrzése vagy a hívás gyors fogadása... Inkább arra, amikor nekiáll a jelenlétemben Facebookon csetelni valakivel.
2014. febr. 26. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még hívást se fogadok. Be van állítva egy szűk csoport, aki minden helyzetben tud hívni (kivéve, ha lemerülök, vagy nincs térerő :D), és nekik is csak a második hívást veszem fel randin.
2014. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Soha nem használom a telefont közösségi oldalazásra, mivel nem fizetek pluszba mobilnetért, hogy házon kívül is nyomogassam. Elég itthon a wifi de azt is csak játékra használom, sőt, ha időt akarok nézni akkor felemelem a csuklómat és a több tízezres órámon megnézem mennyi az idő.

Voltaképpen a telefon egy nagy teher, szóval megvagyok nélküle.

21F

2014. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez számomra semmilyen gondot nem jelent, egyébként se lehet netezni a telefonomon... :D
2014. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!