Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt depressziós lány, nő...

Van itt depressziós lány, nő Nyíregyházáról? 23éves kedves, intelligens, jólszituált depressziós srác ismerkedne.

Figyelt kérdés
Én egy 23 éves depresszióval küzdő, normálisnak, intelligensnek tartott, jólszituált nyíregyházi srác vagyok. Eddigi tapasztalataim alapján az olyan lányokkal, nőkkel nagyon jól megértjük egymást akik hasonló jellegű problémával küzdenek. Kedves, barátságos, megértő, jólelkú, humoros arcnak tartanak. Viszonylag pörgős életet élek, szeretem a jó éttermeket, a nagy partykat stb.. Szeretnék egy kedves nyíregyházi vagy környékbeli lányt, nőt találni, akivel elmehetnénk együtt éttermekbe, kávézókba, bulikba stb. Ha lenne kedved ismerkedni velem nyugodtan írj akár privát üzenetet is.

2014. febr. 24. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A depressziós személyek jellemzően magukba fordulnak (introverzió), kerülik a társaságot, és végül általában elmagányosodnak. Enyhébb esetekben a depresszió spontán gyógyul, de súlyos esetekben már szakemberre is szükség van.



???

2014. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az idióta lehet egy fogyatékosságot kifejező, vagy egy pejoratív jelző, amit nehéz felfogású, vagy ostobaságot művelő emberekre vagy egyéb lényekre (esetleg objektumokra) használnak. A köznyelvben gyakran pejoratív jelentéssel bír.


szerintem inkább ez lesz a te betegséged

2014. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Depressziós? Te? Hát aki depressziós, az nem így áll hozzá a dolgokhoz és nem látja magát ennyire "jónak". Mert hogy a te írásodban minden van, de depresszióra utaló jel az biztos nem. Sőt én olyan depressziósról se hallottam aki viszonylag pörgősen és "nagy partykra jár"
2014. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elolvasva a hozzászólásokat tennék néhány kiegészítést: Depressziós vagyok, rendszeresen járok szakemberhez kezelésre, gyógyszereket szedek. Nehezen kezdeményezek kapcsolatot, emberek társaságában szorongok, feszélyezve érzem magam, félek az idegen emberektől, rögeszmém az, hogy lenéznek. Ugyanakkor orvosom tanácsára, állapotom javulása érdekében muszáj emberek közé járnom, kimozdulnom a négy fal közül, mert különben csak romlana az állapotom.


Ezért járok szórakozóhelyekre, kocsmázni, kávézókba stb.. Azért keresnék depressziós lányt, mert úgy tapasztaltam, hogy aki hasonló cipőben jár az jobban megérti a másikat, toleránsabb vele szemben. Én elég magányos vagyok, általában egyedül járok szórakozni és olyanokkal ismerkednék akik szintén magányosak, de örülnének valakinek, aki megérti őket, akivel egy hullámhosszon vannak és akivel együtt elmhehetnének ide-oda.

2014. febr. 24. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Szép és jó, de soha nem fogsz meggyógyulni így. Alapból úgy állsz hozzá, hogy depressziós vagy és nem azért mész társaságba mert hogy jobb legyen hanem mert azt mondták.. Amúgy meg tudom miről beszélsz engem pszichiátriára akartak küldeni hasonló dolgok miatt...:)
2014. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A helyzet nem változott, csak már 26 vagyok, továbbra is ismerkednék hasonló problémával küzdő lánnyal.
2017. dec. 23. 22:59
 7/11 anonim válasza:
Most mi a helyzet veled kérdező?
2021. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A problémáim megvannak, de lefoglal a munka, tanulás, edzés, így annyira nincs időm foglalkozni a bajaimmal. Kapcsolatom továbbra sincs, nem is volt. Talán egy ígéretes néhány hónapos ismerkedős próbálkozás volt azóta, de látta, hogy valami nem oké velem, így dobott.
2021. jan. 24. 11:06
 9/11 anonim válasza:
Társkereső oldalakon próbálkoztál már? Szerintem próbálj meg randiappokat, nem lehet rajtaveszteni, legfeljebb beszélgetsz pár emberrel, esetleg összejön 1-2 randi.
2021. jan. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Évek óta aktívan használom a Badoot-, Tindert, de nem sok sikerrel.
2021. jan. 25. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!