Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kéne neki írnom vagy hagyjam?

Kéne neki írnom vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy srác (francia). Egy külföldi oldalon levelezünk, igazából nem sokat. Nagyon hasonlítunk, és én nagyon szeretnék barátkozni vele. De nem tudom, neki szimpatikus vagyok e. 17 éves, 2-szer kérdezett vissza. Én kérdezgetem általában, ő nem ír "szmájlikat" ez nem tudom, számít e valamit. Szóval... Csak annyi, hogy mindig én kérdezek, és már

1. nem tudok már mit kérdezni

2. azt sem tudom, hogy élvezi e a beszélgetést.

Én folyton azt érzem, hogy csak úgy válaszol, hogy "jajj.. már megint." de aztán, ha logikusan elkezdek gondolkodni, rájövök, hogy akkor nem beszélgetne velem ha nem érdekelném. Vagy csak nem akar bunkó lenni? Nem tudom mit tegyek.

Írjatok minél többen, mert nagyon fontos lenne!!!

Köszönöm!



2014. febr. 26. 16:55
1 2
 11/19 anonim válasza:

Egyszerű! A franciák nem szeretik az angolul beszélőket.

Egyszerűen utálják azt aki angolul beszél hozzájuk.

Ők csak a saját nyelvükön szeretnek beszélgetni.

Azt, hogy ő miért tanulja az angolt, azt nem tudom, de gondolom céljai vannak az angol tudással. munkalehetőség, hiszen te is tudod, hogy francia honban is nagy a munkanélküliség, annak ellenére , hogy a franciák első szempont , hogy a saját népüknek jutasson munkalehetőséget.

Eredeti fehér francia a fiú ?

2014. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Ha franciául írnál neki, " beszélnél" több mint valószínű, hogy jobban figyelne rád.

Ha az angolt tudod, és ha jól tudod akkor nem nehéz a francia a Google fordítóval egyszerű de szuper mondatokat lehet szerkeszteni.

Én sem tudom tökéletesen a franciát, de a fordítóval, több mondatos levelet tudok írni, és mit látnak szemeim, ő azzal tisztel meg engem, hogy magyarul írja a válaszokat a goolével.

Persze egyikünk írása sem tökéletes, de az a fontos, hohy értjük az egymás felé irányuló gondolatokat.


Mi már e-mail címet is cseréltünk, ezért könnyű fajlokat, zenét bármit csatolni, amivel + tudjuk az egymás iránt

érzett szeretetünket kinyilvánítani.

Még csak annyit, eleinte, vagy 4-5 hónapon keresztül, csak egy üdvözlet, egy hogy vagy? ilyen egyszerű dolgokból állt az udvariassági lev.

2014. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Én is voltam egy francia tanfolyamon az ő kedvéért.

A francia tanár is azt mondta, amikor Franciaországban voltak, és angolul kértek dolgokat, úgy tett a francia mint aki nem érti, és nem szolgálta ki őket.

Persze amikor franciául szóltak, akkor minden további nélkül teljesítették a kívánságukat.

Ezerszer jobban elfogadják bármilyen nyelvet, mutogatást hogy mit szeretnénk, de az angolt azt nem.

Természetesen az eredeti angol nyelven, eredeti angolokat felismerik, persze hogy azokat kiszolgálják, külömben nem működne a turizmus.

Itt ezekben a francia hozzászólásokban gyakran olvasom mások infóját is akik ugyan azt mondják amit én, a franciák a történelmi folyamatok végett/ miatt utáljak az engliseket. Ezt a tesom is mondta, ő angol tanár, tudja az angol francia háboruk komfliktusait, amit a frankok nem bocsátanak meg az englisekne.

2014. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
de.. már franciául sem tudom, mit lehetne kérdezni tőle.
2014. febr. 26. 19:11
 15/19 anonim válasza:

Nem tudom. Szerintem részedről ez már szerelem, akkor érez az ember olyan érdekes érzést a gyomra környékén.

Te nem csak barátságot akarsz.

Persze lehet hogy tévedek, csak magamból indulok.

Én egyszerűen megírtam, "nekem kevés csak a barátság"

Azóta más hangnemben van a társalgás a mondanivaló levélben is, részemről és részéről is.

Mindig, minden nap van téma, van mit írni egymásnak.

2014. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem, én tényleg csak barátkozni szeretnék, nekem nincs semmi kis kavargás vagy valami a gyomrom környékén :D Csak egyszerűen szeretnék barátkozni. És tudsz franciául? Tudnál nekem segíteni pár mondat fordításában?
2014. febr. 26. 19:56
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan beszélgethetsz, barátkozhatsz vele. Én sok franciát ismerek, tapasztalatból tudom, hogy nagyon ritkán használnak smiley-kat, és emiatt igaz, hogy nem fejeződik ki az érzésük annyira, de hidd el nekem, ha egy francia nem akar veled beszélgetni, akkor nem fog azzal törődni, hogy bunkó-e vagy sem, egyszerűen csak véget vet a dolognak....úgyhogy szerintem neki sincs ellenére a dolog.
2014. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy te barátkozni akarsz, de ezt a fiút nem érdekled különösebben, csak csak válaszolgat. Én is szoktam, ha írnak nekem. Ha túl sokat, akkor egy idő után tiltom őket, ha nem veszik a lapot, hogy egyirányú a kommunikáció.
2014. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
hát, mindig rákérdezek hogy akar e beszélgetni, és mindig vissza ír. Tényleg lehet hogy azért mert nem bunkó, vagy nem tudom, de nem hiszem hogy annyira nem érdekelném.
2014. febr. 26. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!