Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, hogy egy srác...

Van olyan, hogy egy srác annyira szerelmes egy lányba, hogy tényleg egyáltalán nem érdeklik más lányok?

Figyelt kérdés
Akkor sem, ha szebb, jobbfej stb...
2014. febr. 27. 18:58
 1/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%
A szerelem vak.
2014. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
én most pont igy vagyok:S
2014. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Pl én.De akit szeretek nagyon szép lAny,és mit nem mondjak,elég jól néz ki,de tény hogy szerelmes vagyok belé és soha nem bàntanám meg sehogy
2014. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok...
2014. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van barátnőm és érdekes módon nem érdekel semmilyen más lány valahogy elundorodtam a többitől... :)
2014. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen van...Én is így vagyok egy bizonyos lánnyal...

Mások szerint átlagos, számomra pedig az ő mosolya a legszebb és legegyedibb a világon, az alakján sem változtatnék semmit és a szemeit is gyönyörűnek és szépnek találom. Szeretem és semmilyen más lány nem tud érdekelni...egyszerűen úgy érzem, hogy nem tudom kiverni a fejemből és nem is akarom soha. :)


18/F

2014. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki szerelmes,akkor általában csak az az egy adott illető érdekli,akit szeret.Ez így van mindkét nemnél.Persze emellett lehet,hogy mást is megnéz,ám ez nem azt jelenti,hogy érdekli is.
2014. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlackSword ***** válasza:
Nincs... Bármit is mondjon a filozófiatanár... Az ösztönökön senki nem tud túllépni...
2014. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2014. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz érdekel alatt. A legtöbb férfi azért el fogja ismerni, ha egy másik lány szép. De rengeteg olyan kedves, aranyos srác van, aki, ha beleszeret egy lányba, akkor nem fog érdeklődni más lányok iránt úgy... és nem is biztos, hogy amit te jobb fejnek tartasz, az szte is az :).


Amikor a vőlegényemmel a kapcsolatunk elején (2-3. hónap voltunk), akkor a buszon egyszer összefutottunk egy volt csoporttársammal. Na, az a lány az én szememben gyönyörű. Szép sötétbarna haja van, tökéletes porcelánbőre, gyönyörű szemei, vékony, de formás alakja, szép ajkai, csinosan öltözködik (nőiesen, de nem r.bancosan) és emellé még okos is... én meg saját véleményem szerint kövér vagyok sápadt és egyenetlen színű bőrrel, karikás szemekkel... erre arra lettem figyelmes a buszút alatt, hogy ugyan mindketten beszélgetünk a lánnyal, de a párom egész végig az én hajamat simogatta meg le sem tudta venni rólam a szemét, úgy mosolygott... nem tudtam elhinni, hogy ez hogy lehet, de örültem neki :P. Szóval létezik.

2014. febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!