Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak! Miért csak az...

Fiúk, férfiak! Miért csak az alacsonyabb lányokat találjátok nőiesnek, szeretnivalónak, bájosnak?

Figyelt kérdés

178 cm magas lány vagyok és el vagyok kenődve rendesen. Állandóan azt hallom, hogy az alacsony lányok az arányosak, bájosak, törékenyek, szépek, stb., mellettük tudjátok férfinak érezni magatokat. Ezen az oldalon is állandóan ezt olvasom. Alapvetően nem lenne bajom a magasságommal, de ez így nagyon rosszul esik. Én is nőiesnek tartom magam, vékony vagyok, nem egy debella alkat. És persze nyilván nem a nálam alacsonyabb pasikat szúrom ki magamnak, de a nálam magasabbak is szinte mind az alacsonyabb lányokat szeretik.

Nem tehetek róla hogy magasra nőttem, de attól még én is törékeny, nőies vagyok belülről.:(


2014. febr. 27. 21:39
1 2 3 4
 1/33 Noydra ***** válasza:
50%
Kosarasokat keress.:D
2014. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség... én 172cm vagyok és nekem tök mindegy felőlem 2m is lehet
2014. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%
na mert titeket lányokat aztán mindig izgat,hogy alacsony fiú milyen belülről,mi?
2014. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Noydra te mekkora egy köcsög vagy
2014. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
58%
Én alacsonyabb vagyok nálad de kijelented, hogy te meg a magasabb pasikat szereted, imádom az ilyen kettős mércét. :D
2014. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

A f aszt. Nekem sosem volt 175 alatti barátnőm. Szóval nyugi kérdező. Vinnélek, mint a cukrot. :)


F 192

2014. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
De a F***t kell bunkózni?
2014. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, hogy egy alacsonyabb fiú alacsonyabb lányt választ, mert nem akarja hogy a barátnője magasabb legyen nála, de a magasabb fiúkat miért zavarja, hiszen ők úgyis magasabbak nálam is?
2014. febr. 27. 21:42
 9/33 Mr. Truth ***** válasza:
31%

Én olyan 10-14 centivel vagyok nálad magasabb szóval még tusarkut is hordhatnál... Nekem lettél teremtve..

Hm... Szia Kérdező... Lehetek a Zorród? ;)

2014. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

A kis alacsony lányok tényleg aranyosak külsőre...

Ti magasak nem, ez van.

De belsőre mind tudtok azok lenni olykor.

Mondjuk szép és vonzó lehet egy magasabb és egy alacsonyabb lány is. Első sorban nem ezen múlik.

2014. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!