Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ol ismerkedhet egy felig...

Ol ismerkedhet egy felig japan lany azsiai fiukal?

Figyelt kérdés
14 L erdekelne felig japan vagyok es hat erdekelne :3

2014. febr. 28. 13:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Hol* bocsi azzad a kezem es ferre irtam..
2014. febr. 28. 13:33
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, kicsi a p*csük, alacsonyak és kicsi a p*csük. Magyarországon meg nagyon sok fiú a fél karját adná egy ázsiai kinézetű nőért.
2014. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

a japókat utálja a többi ázsiai. leigázták és erőszakolták őket


művelődj!

2014. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak engem nem szeretnek az iskolaban meg sehol es ugycsufolnak hogy kinai... amikor 6 eves voltam voltam anyummal jatszon es oda jott egy gyerek es azt kerdezte anyukamtol neni ez a kislany kinai ?.. >< ez azota is csaladi tema..
2014. febr. 28. 13:50
 5/18 anonim ***** válasza:
Melyik megyében élsz? Én Hajdú-Biharban.
2014. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát az baj, hogy nektek ennyire sértő, ha kínainak néznek. Nekünk magyaroknak te ázsiai vagy, nem tudjuk megmondani ránézésre, hogy japán vagy, vagy kínai és nem is nagyon érdekel minket. Különben az ázsiaiak sem tudják megmondani, hogy ki vietnami, koreai, vagy éppen japán. Gondolom vannak iskolák, ahova ázsiai fiatalok járnak, Asia center, esetleg neten ismerkedj. Amúgy a magyar fiúk tényleg nagyon gerjednek az ázsiai lányokra, használd ki :)
2014. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ti a kínaiakat utáljátok, ők titeket


magyarokkal fogsz járni (a japók a keverékeket is utálják! rasszisták)

2014. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nem kúrom fel magam, ha szlováknak, szerbnek, angolnak, svédnek, orosznak vagy USA-belinek néznek.
2014. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Borsod abuj ban szulettem es komarom esztergom ban elek :)
2014. febr. 28. 14:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Kína, Japán, Korea meg mit tudom még hol, van repülő, vonat, busz stb. szóval hajrá :D
2014. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!