Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ol ismerkedhet egy felig...

Ol ismerkedhet egy felig japan lany azsiai fiukal?

Figyelt kérdés
14 L erdekelne felig japan vagyok es hat erdekelne :3

2014. febr. 28. 13:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor neten keress. itt Budapesten könnyebb, nekem is kínai a volt barátom, de japánt nehezebb lenne találni, kínai sokkal több van és ha ennyire elutasítjátok a kínaiakat....... esetleg vietnamiak vannak még páran Budapesten.
2014. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Esküszöm ha 5-6 évvel idősebb lennél, már repülnék is hozzád. Ráadásul nem is élek túl messze tőled. Én is azok táborát erősítem, akik a fél kezüket is odaadnák egy ázsiai lányért, az egészet egy japánért. :D


Úgyhogy ha valaki 20 éven felüli ázsiai lány és itt lurkol, nyugodtan rámírhat! :3

2014. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Jah hát japán lányka elég kevés van sajna itt nálunk. :/

Kár hogy messze laksz tőlem. Csomó animefan két kezét adná érted szerintem :3 17/f

2014. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is félig japán vagyok viszont nekem nem jönnek be az ázsiai pasik, ha már itt lakom nem is szűkíteném le a "kínálatot" arra néhányra akit ismerek.


Engem is kínaiznak, vietnamiznak, koreaiznak, az ismeretleneknek elnézhető, viszont ha csúfolódásból kínaiznak le az tényleg sértő. Kaptam hülye sárga takarodj haza beszólásokat, szerencsére egyre népszerűbbé válunk :) - főleg a japánok - de 10-15 éve még én is csak egy voltam a "kínaiak" közül, valakinek hiába mondtam gőze nem volt, hogy Japán az ott valami sziget a távolban és nem Kína. Persze ilyen most is van, vagy ha már 10x elmondtam mi vagyok mégse jegyzi meg és hülyeségeket kérdez, vagy akik szerint ha ázsiai vagy akkor biztos mindent tudsz Ázsiáról. Mert egy magyar aki Európában lakik nyilván tud franciául, hisz az is Európa.


Egyébként egy átlag magyar se tudja megkülönböztetni a csehet a némettől, a románt a bolgártól, vagy akár egy másik magyart egy szlováktól.

Csináltak videót ázsiai emberekkel is, hogy felismerik-e a más ázsiaiak származását - sokan nem ismerték fel. Akkor ne várjuk el a magyaroktól akik még két eladót se tudnak megkülönböztetni az Asia centerben, nemhogy megmondani, hogy honnan származnak..


Hogy a kérdésre is válaszoljak -

Gondolom a környezetedben nincsenek annyian, így leginkább neten lehet ismerkedni, pl. facebookon van pár ázsiai csoport, hátha.

Engem az Asia centerben is betaláltak - mondjuk ilyen helyeken azért nehéz ismerkedni, meglepően sok ázsiai van az Aréna Plázában is.

Csak 14 évesen nem pesti lakosként nem hiszem, hogy sokat járnál pesti plázákban...

Cserediákok között nagyobb esély a japánokra is, egyetemen egész sokan voltunk, gimiben is volt 3 cserediák.

2014. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 14:

éés egy olyan értelmes félig japán, vagy teljesen japán lánnyal, mint te hol lehet ismerkedni? :3

2014. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 rododendron ***** válasza:
a semmelweis egyetemen vannak ilyen fiúk. bár ők lehet hozzád még kicsit idősek
2014. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én is a félig magyar, félig japán nők táborát erősítem. A vicces az, amikor megkérdezik, hogy "hé, te kínai vagy?" (Nos, ugyan miért is fordulhatna elő, hogy Ázsiában nem mindenki kínai...), hogy - nekem legalább is - nincs meg bennem a faji hovatartozás tudata. Nem vagyok sem japán, sem magyar teljesen, egyik nemzetet sem érzem a magaménak. Anyukám nevelt fel, aki magyar, az apámmal pedig nem tartom a kapcsolatot, mert visszament Japánba még kilenc éves koromban. Még sosem jártam Japánban. Szóval kívülről fura hibrid vagyok, magyar és japán vonásokkal, belül pedig magyar, japán nyelvtudással megspékelve. És hidd el, gimnazista koromban rendszeresen akadt, aki szívesen a kedvemre tett volna. Szóval, ha jól sikerült arcvonásaid vannak, akkor tényleg futkosnak utánad a férfiak - a legkevesebb önteltséggel állítom. Miért járnál ázsiaival? Kicsi a farkuk. De komolyan. Ha pedig zavar a kínaizás - óh, az rohadt idegesítő -, akkor csak szép higgadtan javítsd ki a tévedést,de csak ha nem egy s.ggf.jjel állsz szemben. Ők Taigetosz pozitívak. Mellesleg néhány előttem válaszolónak üzenem, hogy ne japózzanak. Mert önmagunkat csak saját magunk japózhatjuk le.
2015. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia ^^ Én egy kicsit hasonló cipőben járok, mint Te^^ Keresem már egy ideje az olyan ismerkedos oldalakat, ahol hozzám hasonlóan félig magyar felig kelet azsiai , Magyarországon élő fiúkkal és lányokkal tudnék ismerkedni. Ha gondolod, fogjunk össze és keressünk együtt. :) ^^ Illetve persze , ha van kedved, szivesen Beszélgetnek Veled is bármiről^^ az email címem: hattorikyoko89@gmail Szép estét^^
2015. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!