Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy lányba...

Szerelmes vagyok egy lányba már több mint 1,5 éve. Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Csak köszönő, egymasra mosolygó viszonyban vagyunk, nem igazán beszélgettünk még, csak egyszer-kétszer; a közös ismerőseinktől azonban tudom, hogy nagyon hasonlóak az ízléseink. Bármit megtennék érte, de nem tudom, hogy kezdjem el a bizalmasabb ismerkedést, hogy ne csináljak hülyét magamból.

2014. márc. 1. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el. Főleg ha rájött kicsuda, micsuda vagy.
2014. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát..milyen körben szoktatok találkozni? Suli?

1,5 éve csak köszönőviszonyban vagytok?

Szerintem, és ezt lányként mondom, nyugodtan menj oda, kérdezd meg tőle, hogy van, milyen volt a napja, stb. Ezért senki nem fog hülyének nézni, és látod a lány reakcióját is, mennyire érdeklődő, stb.

2014. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mások elmondásai alapján,illetve netes profil alapján SINCS közös ízlésetek.Ezt csak úgy mondom.Nem ismered őt egyáltalán a leírás alapján.


Semmi esélyed megismerni,amíg nem lépsz már valamit!Légy már férfi végre és hívd el valahova.

2014. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, suli, köszi a választ! :-)

Legalább naponta odamegyek hozzá köszönni, hogy lássam őt.

2014. márc. 1. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!