Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha külsőleg...

Mit csináljak, ha külsőleg nagyon jól nézek ki, de taszító a jellemem?

Figyelt kérdés
18/F
2014. márc. 1. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Változtass a jellemeden!
2014. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam.


Taszító jellem: nyápic, behódoló, tutyi-mutyi, kezdeményezőképtelen, passzív


Azóta vonzóvá változtattam magam.

Vonzó jellem: domináns, magabiztos, önbizalommal teli, kezdeményező, beszédes


Szóval látszik a különbség.

Változtass életstílust a pozitív irányba. Gyúrj, utazz, szerezz élettapasztalatot, értsd meg a nőkkel való helyes bánásmód alapjait, stb.

2014. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elismered magadról h a jellemeddel problémák vannak, akk eléggé egyszerű megváltozni. Ez igazából nem azon múlik h te megtudsz-e változni, hanem h a környezeted hogyan fogadja a jellemed változásait.

Te már megtetted a első lépést, beláttad h problémák vannak.

Am senkinek sem lehet annyira taszító a jelleme, h mindenki utálja. Biztosan vannak akik elfogadnak így, és szeretnek.

16/l

2014. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BrazenHeart válasza:

Mit értesz azalatt, hogy taszító?

Szerintem ha így érzed jól magad, ez vagy te, akkor ne próbálj meg megváltozni, mert akkor nem fogod tudni önmagadat adni. Hidd el, még egy taszító jellem sem mindenki számára taszító. Szerintem egy komplett jellem nem lehet, taszító, csak bizonyos tulajdonságaid. De azok mellett biztosan vannak olyanok, amelyek szerethetőek. :)

2014. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!