Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Hogy nézek ki? Bejövök...

Csajok! Hogy nézek ki? Bejövök nektek? (képpel)

Figyelt kérdés
[link]

#2014.03.01. #Naplózva. #TAG:02
2014. márc. 1. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bukom a melegekre.
2014. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%

Figyelitek, hogy minden képe címe "ego" "egooo" :D


Csak az a baj, hogy nem tudom mire van egód, atomcsicska vagy ^^

2014. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a kommentek végigolvasása után döntöttem amellett, hogy én is írok valamit...

Genetikailag helyes, stílusra közönséges, a reakcióidról meg ne is beszéljünk. Tudnál rajta változtatni, mert csak azon múlik, hogy mit veszel a fejedbe(nem úgy, mint azok, akiken maximum a sebész, ha segíthet), de tudom, hogy nem akarsz, hiszen téged "irigyelni kéne" annyira klassz srác vagy. Btw, akkor minek a kérdés, ha nem hiszed el nekünk és nem tud senki meggyőzni, hogy mi a valós helyzet, külső szemlélőként.

Ezerszer egy rendes belső átlag kinézettel, minthogy vered a nyálad a nagy semmire. De mindenki ítélkezzen saját belátása alapján, te kérted a véleményünk, gondolom számoltál azzal is, hogy bírod a kritikát. :)

Majd ha kinövöd ezt, talán tényleg szuper leszel. De ilyen mentalitással és stílussal az én szememben biztos nem.

17l

2014. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
sírok a röhögéstől, kérdező nem veszed észre hogy a folyamatos képkirakásoktól csak méginkáb szítod ezt az egész dolgot
2014. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
Múltkor is volt egy ilyen ratyi gyerek, 30 oldalon keresztül oltották. Szerintem itt a következő. Kérdező te nem adsz magadra csak követed ezt a szégyen divatot tipikus páwa vagy. De majd eléred a 20éves kort és rájössz, hogy milyen ratyi voltál régen. Nem attól lesz valaki jó pasi, hogy páváskodik.
2014. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
Kezeltesd az orrsövényferdülésed!
2014. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:

"Na koccoljatok el innen szépen kis fiúkák, nem nektek szólt a kérdés!!!"


Kedves kérdező! 2x annyi idős vagyok kb mint te! Tehát legközelebb csókolom!

2014. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
Amúgy figyelitek, hogy kitörölte az összes választ, amit ő írt?:DDD Nevetséges.
2014. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
87%

Bocsi, de nem jönnek be a feminin meleg srácok. De bízok benne hogy egy nap megtalálod a Rómeódat ;)

25/N

2014. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
Leszedte a címkéket is :D
2014. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!