Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek most mit csináljak...

Szerintetek most mit csináljak? Valamit elrontottam?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem facebookon kellene ismerkedni de van egy lány akivel egy városban lakok. Facen mindennap beszélgetünk és erre ma közli hogy csak barát vagyok a számára... KÉP a beszélgetésről: [link] Valamit elrontottam?... Teljesen biztos vagyok hogy a külsőm az oka mindennek hiszen ha nem így lenne akkor barátkozni nem szeretne.:( 17/F

2014. márc. 2. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Friendzoned!
2014. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ez barátzóna
2014. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez már olyan szinten barátzóna.. :D

Ebből lehetetlen kitörni. :D

2014. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mért milyen a külsőd?
2014. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Figyelj, és most komolyan beszélek: túlságosan kedves, megértő, hallgató vagy és FŐLEG nem érzékelteted a lánnyal, hogy bejön neked!!! Ha csajozni akarsz, akkor ki kell mutatnod az érzéseidet valamilyen szinten! pl.: megdicséred hogy szép volt a tegnapi bulin, vagy elhívod valahova, ha kell többször is. Ez a kép láttán nem is csodálkozom, hogy barátzónába kerültél, túl sok a smiley, rettentően megértő vagy, elfogadod azt, ami neked ku*vára nem tetszik, és ez mellé még smiley-t is vágsz ("ugye nem baj ha csak barátok leszünk?" válasz: "nem :) :3...") Az őszintét megmondva ennek a csajnak csak lelki szemetes vagy ha hiszed ha nem... nem valószínű, hogy ebből a pontból vissza lehetne hozni ezt a kapcsolatot olyanná, hogy párkapcsolat legyen belőle valaha is. Legközelebb ha egy csajnál próbálkozol, akkor inkább kérj egy kis segítséget a barátaidtól, vagy olyas valakitől akiben megbízol, hogy ne írj hülyeségeket egy csajnak, és ne kerülj újra barátzónába. Összefoglalva: ne legyél nagyon nagyon megértő, hagyd ezt a rengeteg smiley-t, érzékeltesd a csajokkal EGYÉRTELMŰEN de csak körülírva hogy mit is szeretnél tőlük (pl.: ne azt írd, hogy szeretném ha a barátnőm lennél, hanem elhívod egy randira aztán később úgy is kialakul a dolog, ha összeilletek). Zárásként ettől a csajtól már ne akarj semmit, elrontottad, de egy tapasztalattal gazdagabb lettél. Sok sikert a jövőben!
2014. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
# 5/5 Teljesen igazad van már tisztában vagyok azzal hogy teljesen elrontottam mindent... Azért írtam neki hogy "Nembaj" arra hogy barátok leszünk, mert nem szerettem volna megbántani. Szóval akkor azzal van a baj hogy túl kedves vagyok ezért sem volt még gondolom sikerem egy lánynál sem...
2014. márc. 2. 12:22
 7/9 A kérdező kommentje:
De biztos vagyok abban is hogy a külsőm is közrejátszott valamilyen szinten hiszen nem nézek ki valami jól..
2014. márc. 2. 12:24
 8/9 anonim válasza:
A külső nem lehet szerintem olyan nagy baj, priviben küldhetsz magadról képet ha akarsz (tényleg nyugodtan küldj). Egyébként külsőleg csak annyit csinálj, hogy légy ápolt, az a fontos :) Öltözködj divatosan, személyedhez illően stb. Visszatérve a kedvességre, nyugodtan legyél kedves a lányokhoz, ne bunkózz velük, mert az taszító nagyon, csak ne legyél nagyon kedves és ne smiley-z annyit :) Nem kell agyondicsérni őket, hogy érzékeltesd velük mit érzel. Ha pedig mégis elég sokat dicséred őket, akkor vagy papucsnak néznek majd, vagy ismét barátzóna. Még egyszer sok sikert :D
2014. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs minden veszve. Az ilyen fiatal fruskák azzal mérik a szerelmüket, hogy mennyire féltékenyek. Rád nem féltékeny a csaj, hiszen úgy érzi, ott vagy neki mint barát, bármikor leakaszthat a fogasról. Kezdj el távolodni, hidegülni, azonnal utánadnyúl.
2014. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!