Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Két hétnyi ismerkedés, egy...

Két hétnyi ismerkedés, egy randi után, egy szórakozóhelyen, ittasan nagyon nyomultam a fiúra, azt is mondta, hogy ez neki sok volt, ezt igy nem szereti, elrontottam, van meg eselyem nala?

Figyelt kérdés
en 24, ő 22, nem akar komoly kapcsolatot, azt mondta szerinte ez ugy van, h talalkozunk parszor es majd kialakul... mindennap beszelgettunk facebookon, es nagyon jol.. vegre találkoztunk is, egy romantikus este volt, es tomboltak a vagyak is. Mar masnap irt nekem, viccesen, kacsintosan, ez csutortok volt... nala van a fulcsim, mondta, h visszakapom, es meglatja h mit tehet annak erdekeb h meg sok ilyen szep estenk legyen, meg h jol erezte magat. Penteken nem beszeltunk, este irtam neki egy kacsintosjelt, meg h epp ra gondolok, masnap o is vissza irt delelott. szombat ejzska meg lattam egy szorakozohlyen....ittas voltam, eléggé nyomultam. Másnap meg gyorsan rakoszontem, s meg mondta, h neki ez igy sok volt. Tudom, h a legeny aki felti a szabadsagat, arra nem szabad nyomulni... s mondtam is neki, h en nem szoktam igy viselkedni.. de ha visszavonulok, akkor meg helyrehozható, elfelejti?
2013. okt. 25. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Igen helyrehozható, csak az a kérdés, hogy mikor fog újra előjönni a ribi éned!!!!


Szerintem szakíts a fiúval JOBBAN ÉRDEMEL!!!

2013. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
*jobbat
2013. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a sztorit már olvastam.

Persze, LEHET, minden lehet. De most ezt minek kérdezed? MAJD KIDERÜL! :P Minden esetre, most hagyd rá, hogy keressen. Ha keres, még lehet valami, ha nem, hidd el azzal sem fogsz semmit elérni, ha még te próbálkozol.

2013. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi a szemedbe mondja, hogy nem akar Veled komoly kapcsolatot, és Te ezek után is foglalkozol vele, akkor onnantól kezdve tudja, hogy nem kell önérzetes nőként kezelnie, hanem csak úgy mint egy könnyű nőt, azaz k.u.rvát (nem csak azt mondják k.u.rvának aki pénzért szexel).


Ha Neked elég hogy könnyű nőként kezeljenek (4 fal között ápolgassanak, de nyilvánosan már ne vállaljanak fel), akkor megnyugtatlak, erre van még esélyed.


36F

2013. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elottem szolonak igaza van, ha nagyon erolteted esetleg par numera osszejohet, de a ferfiak nem olyanok mint a nok, kizart hogy akit visszautasitanak azzal utana megiscsak legyen valami komoly.
2013. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!