Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés

nem rég ért véget egy 2 éves kapcsolatom.

kicsit furi még egyedül, de érett már nagyon a szakítás, szóval nem kerütem padlóra.

viszont elfeljtettem pasizni:D míg együtt voltunk rengeteg fiú környékezett meg. most meg? senki...

de azt is kell rólam tudni h képtelen vagyok normálisan összejönni valakivel. xd mindig vagy valami közvetítő kell, vagy valamit kitalálni ami miatt muszáj h megismerkedjen velem a srác. nagyrészt be is válltak ezek. de tényleg.. kb ilyen filmbeillő dolgok.

csakhogy egyedül maradtam, és nincs már senki aki segítsen:s

és van egy fiú akivel úgy érzem lehetne valami. senki más nem tetszik. de olyan megközelíthetetlennek tűnik:/

néha néz, vagyis a húgom mondta h múltkor is bámult. de még bejelölni sem merem fb-on. 2 év után most fogalmam sincs h megy ez...

cikinek érzem.

18/L


2014. márc. 2. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szemezz vele, abból majd látod hogy kölcsönös-e a szimpátia. :D Meg mosolyogj rá, ezek alapdolgok... Ha viszonozza (tehát nem csak a hugod mondja, hanem te is meggyőződtél róla a saját szemeddel) akkor jelöld be és talán felbátorodik :) Sok sikert

A másik opció a buli. Iszol egy keveset és máris eltűnnek a gátlásaid. :D Persze az ilyen bulikból ne várj komoly kapcsolatot, de ahogy olvasom neked most elsősorban nem is arra van szükséged :)

2014. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ha konkréten vele akarsz megismerkedni, akkor annak legjobb módja, ha te jelölöd be. ha egy lány bejelöl egy srácot abban semmi nincs. ma már ez olyan snassz. jaj legyen több ismerősöm. semmi különös nincs benne. aztán persze elkezdhetsz vele beszélgenti, és majd csak alakul valahogy.
2014. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

talán csak azért 'félek' tőle mert picit nagyképűnek tűnik, nekem meg nincs sok önbizalmam.

de tapasztalat h akire azt hittem régebben is h sose foglalkozna velem mert egy egoista bunkó, kiderült h nagyon is jófej.

beszari vagyok xd

2014. márc. 2. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!