Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok jártatok már igy?...

Lányok jártatok már igy? (Leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés
Jártatok már úgy hogy hetero párkapcsolatotok tönkre ment, majd megismertetek egy lányt akiről később kiderült hogy leszbikus, majd idővel elkeztetek furcsa dolgokat érezni. (Kivánod, vagy kiváncsi leszel milyen lehet vele a szex stb.).

2014. márc. 2. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem csak biszex vagy
2014. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy én mi vagyok hanem az hogy heterónak vallott lány járt e már így....
2014. márc. 2. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
igen így jobb de akkor is az vagy
2014. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de egy lánybarátom egy komoly csalódás után a lányok felé fordult. Egy ideig járt is egy lánnyal, aztán visszatért párkapcsolatban a fiúkhoz, de azóta is biszex, és élvezi.

Ez a változás 30-hoz közel következett be nála. És meglepő volt vele a csajokról beszélni, nagyon férfi szemmel nézte őket lány létére.

2014. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van ez így, nincs ezzel semmi gond.
2014. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
igen szerintem voltak már így páran maximum nem vállalják fel mert félnek az elutasítástól meg hogy elítélik. Pedig nem kellene csodálkozni ilyen faszik mellett( KIVÉTELEK VANNAK).
2014. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, en is vonzodom a lanyokhoz. Vegul volt is szexualis kapcsolatom nehannyal, de nem volt komoly sajnos.


Azota hazas vagyok, de meg mindig vonzanak a lanyok is.

2014. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

mond meg neki, vagy próbálj hozzá közeledni aztán kiderül mi lesz

amúgy biszex vagy, nincs ezzel gond, érezd jól magad, csinálj ami jól esik éppen :)

2014. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!