Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti hogyan csábítanátok vissza egy olyan lányt akivel már jártatok korábban? 17L

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy újra beleszerettem abba a lányba akivel már jártam körübellűl egy hónapot. A kapcsolatunk nagyjából 3 hete ért véget. (De a 3 hét alatt ismét volt egy csók köztünk. ) Én újra érzem magamban a tüzet hogy ismét elhódítsam a szivét! Kérlek adjatok tippeket, hogyan tudnám visszaszerezni őt!
2011. jan. 19. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem egy ilyen dologban aztán tényleg nincs különbség hetero és homo között. A visszahódítás nem nemi irányultságtól függ. Szóval ugyanaz a válasz, mintha úgy kérdezted volna: "hogyan hódítsam vissza pasimat, akivel már jártam?".

Tehát a válasz: kommunikáció. Beszéld meg vele! Ha szeret, akkor oké, ha meg már nem, akkor nincs értelme tovább epekedni.

2011. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

a válasz azért nem olyan egyszerű mint hogy egy egyszerű hogy szerezzem vissza a pasimat kérdéssel meg lehessen oldani...

én a saját káromon megtanultam azt hogy ha egyszer elveszítesz valakit akkor ne próbálkozz újra mert csak még rosszabb lesz rádöbbenni arra hogy ő már sose lesz veled újra....


20/F

1 kis segítség :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De rohadt ismerős egy helyzet.

Ha volt egy csók, intézd úgy, hogy legyen még több, vagy csak simán találkozzatok, esetleg nézzetek filmet, bújj hozzá, amikor pedig vége a filmnek, ne hagyd, hogy elmenjen mellőled, mert mondanivalód van a számára. Nekem erre mondjuk nem volt szükségem, elég képlékeny a lánnyal a kapcsolatunk... de ez biztos beválik. Ha rögtön nem is fogad vissza, nagyon el fog rajta gondolkozni. Csak légy kedves, őszinte, adj neki sok szeretetet, de ne fojtsd meg vele:)

sok sikert~~

17L

2011. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
éni is így jártam,de nem sikerült vissza kapnom , mert az exemmel jár..:( 18/L
2014. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!