Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezzel tudok barátnőt szerezni?

Ezzel tudok barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Minden lánynak csak a külső számít,szóval erre összpontosítok ilyen téren.

Ha magas vagyok és jó az alakom,van esélyem barátnőt szerezni,ha nem vagyok a legjóképűbb?


2014. márc. 2. 20:33
 1/9 A kérdező kommentje:
finoman fogalmazva nem vagyok az :D
2014. márc. 2. 20:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A külső is számít , de akivel összejössz majd nem azért fog szeretni , hanem azért hogyan viselkedsz vele , mennyire adod ki az érzelmeidet iránta...

Én sem vagyok jóképű , mégis a barátnőm azt mondja helyes vagyok. :)


Ne aggódj , egyszer eljön az igazi!


F/18

2014. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szerintem ha valakinek tetszel majd akkor nem a külső hanem a belső mert szerintem a belső a legfontosabb 16 (L) :))
2014. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz meg kellene ismernem,ki kellene alakulnia legalább egy beszélgetőviszonynak,de sajna nem sok lánnyal jött ez eddig össze,max olyanokkal akik egyáltalán nem tetszettek.Velem is voltak így elég sokan...
2014. márc. 2. 20:38
 5/9 A kérdező kommentje:
3as ez elég értelmetlen volt,a belsőm tetszik meg neki vagy mi?ugyan már,kinőttem én a mesékből.
2014. márc. 2. 20:39
 6/9 anonim válasza:
Én most szerelmes vagyok egy fiuba aki szintén nem szép, csak nekem tűnik helyesnek a többiek szerint pattanasos, alacsony is, meg néha mint egy idióta de én titokban rajongok érte
2014. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Irigylem az ilyen embereket,akik még ennyire pozitívan tudnak hozzáállni,és ezt mondják.Érdekes mindenesetre.

Meg ez az egyszer mindenkinek eljön dologban sem hiszek már igazán,idáig még barátnő sem jött össze soha,szóval nem tudok már ilyenekben hinni igazán. :/

Kérdezőnek válaszolva,hát sajnos a mai világban ennyire felszínesek az emberek,szóval a valódi válaszom az igen.Ez persze sajnálatos nagyon,de hát mit lehet tenni...

A saját hozzáállásom szerint pedig nem ennek kellene igazából a legfontosabbnak lennie,de ez sajnos a mai magyar valóság. :/

22/F

2014. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Áhhhh. Feltehetném most azt a lemezt, hogy


a. neked sem kellenek a csúnya lányok, tehát neked is csak a külső számít.


b. aki igazán fontos, annak nem fog számítani, hogy nézel ki


... de már lusta vagyok hozzá.

2014. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ezek a lányok nem csak arcra,de alkatra sem voltak vonzóak...
2014. márc. 2. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!