Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zárkózott lányként hogy...

Zárkózott lányként hogy kezdjek neki a pasizásnak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Köszönöm, de nem szeretnék itt ismerkedni, mert úgy érzem hogy személyes, szemtől szembe kapcsolat(ok) kialakítására kell törekednem.
2014. márc. 3. 16:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igyáááál :D
2014. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindig úgy véltem, hogy zárkózott embereket meghódítani kel, nem pedig ők fognak hódítani. Fura.
2014. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így sehogy, ha már egyből azzal kezdesz, hogy itt sem akarsz ismerkedni.
2014. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igyáál..oldja a feszültséget:)
2014. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a zárkózott lányoknak éppen hogy ajánlanám az internetet, mert itt könnyebb megnyílni. Nem mondom, hogy pont ezen az oldalon kell, de találhatsz fórunokat, ahol téged érdeklő dolgokról folyik a téma. Ott szerezhetsz ismerősöket.

A való életben pedig különböző öntevékeny csoportok felkeresését javaslom, pl. sport, énekkar, tánc, kirándulócsoport, vagy bármi, ahova el lehet járni.

2014. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Interneten pedig könnyebb. Egy idő után meg úgyis találkoztok személyesen. És még úgysem lesz annyira egyszerű, de kevésbé nehéz, ha már nagyjából tudod előre, mire számíthatsz a másikról és ő is ismer téged eléggé, hogy ne nézzen idiótának a zárkózottság miatt.
2014. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne igyál! Barátkozz, járj társaságba, keres valami olyan hobbit amiben örömet leled és talán ott majd összefutsz egy olyan férfival akivel összeilletek. Ja és ne görcsölj rá nagyon, élvezd az életet szerintem ez a lényeg! :)
2014. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen paradoxon kérdéseket :-)
2014. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is 18 éves,zárkózott lány vagyok,és ha akarsz ismerkedni,akkor tényleg neten próbáld meg inkább,talán könnyebb a te esetedben,bár nem mondom,én sem próbálnám neten.xD Viszont máshol nem nagyon tudsz.
2014. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ismerkedni neten is lehet, ha ezt akarsz. Megannyi oldal van, ahol jobbnál jobb fej emberek vannak...de most tökre komolyan.
2014. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!