Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Huszonéves srácok! Ti szeretit...

Huszonéves srácok! Ti szeretitek a szép, csinos aranyos de zárkózott ártatlan lányokat?

Figyelt kérdés
Akinek még soha nem volt kapcsolata eleinte bizalmatlan félénk addig amíg meg nem ismeri a másikat. Viszont benne van a vágy h kitörjön. Elfojtott vàgyak pasi téren.
2014. febr. 13. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen de nekem volt egy 4 éves kapcsolatom 24/F
2014. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én csak a csúnya, szemétláda lányokat szeretem.
2014. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát nemistudom! Még nem volt dolgom ilyen lánnyal,de érdekelne milyen is vele! Eddig szókimondó lányokkal hozott össze a sors,aki nem félt kimondani ha valami nem tettszik neki,mondjuk ezt becsültem is mindig bennük,csak néha azért már idegesítő is tudott lenni,hogy semmi nem tettszik neki! :) De általában azért aranyosak is voltak,ami nem utolsó,meg persze kedvesség :)
2014. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anitaanita ***** válasza:
Ha a zárkózott alatt azt érted, hogy nem is beszélget, és ha mégis akkor se néz a szemembe, akkor a válasz egyértelmű: nem.
2014. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem volt még dolgom ilyennel de a puding próbája az evés biztosan meg tudnám szeretni. :D
2014. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább a rondák jönnek be
2014. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyen lányokat! :) Rólad van szó?
2014. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Én imádom :D Főleg ezek után látni, amikor teljesen önfeledtek lesznek mellettem és szabadon önmagukat adják utána már :) cukik :P :D Jó felszabadítani valakit ebből a helyzetből, mert utána olyan mintha egyszerre lenne a legjobb barátom és a szerelmem is :) Valszeg pont ezért is kedvelnek mai napig ezek a leányok :D
2014. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem. A zárkózott, félénk, bizalmatlan az mind midn negatív dolog, sose kezdenék ilyen lánnyal, lehet akármilyen szép és csinos. Sokkal többet számít, hogy nyitott, laza, jókedélyű legyen.
2014. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 Ahha addig minden rendben,mig "kigyógyítod" ebből,de utána meg ráébred arra,hogy benne sokkal több van,és sokkal több mindent elérhet,mint addig gondolt a kinézetével,és ha magabiztos... aztán te ejtve leszel,ő pedig majd összejön olyanokkal,akiket te lefikázol,és már ugrott is a barátság :D
2014. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!