Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megfejthetetlen megfejtés....

Megfejthetetlen megfejtés. Kérlekk nézz be! Ki vagyok? Melyik énem? H. elp me!

Figyelt kérdés

Első verzió: imádom a Reggaet, imádom a dreadlock-okat, imádom ezt az egészet. Szeretnék rasztát és a stílusról életérzésre váltani,de valahogy nem vagyok ebben az egészben biztos. (Miért nem?) Mert van egy fiú, aki már 4. Óta nagyon tetszik és fontos a véleménye és ő teljesen más vilàg mert ő a tipikus "suli menők" közé tartozik.

Második verzió: Én is plázacica leszek. Szoli, póthaj stb.. Nem tudom hogy találjak magamra.14/L


2014. márc. 3. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
írd meg a leckét és menj aludni. az való még neked
2014. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Várom a további értelmes válaszokat!
2014. márc. 3. 19:39
 3/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
Hogy ki vagy? Még egy gyerek, akinek a tanulással kéne foglalkoznia, aztán majd remélhetőleg megérsz.
2014. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az elsőt ajánlom abból kevesebb van és ha tényleg életérzést szeretnél akkor legalább tudod hogy nem olyan leszel mint minden második lány :D
2014. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem kell feltétlen most eldöntened hogy mi legyél, de lényeg hogyha 2nél több az IQ-d, akkor semmiképp se akarj plázacica lenni. Az igazi egyéniségeket sztem mindenki jobban szereti.
2014. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kajaaa :) válasza:
Miért akarsz más lenni?? Légy önmagad!! Hidd el majd fogsz találni egy olyan fiút aki úgy fog szeretni ahogy vagy. "suli menőkkel" kapcsolatban meg csak annyit h ne állj a sorba azok közé akik ő utána epekednek. Keress egy olyan valakit aki különleges számodra, mert azért nem hiszem h az a fiú olyan nagy szám lenne, ha már negyedik óta tetszik....:)
2014. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Silent Öcsi válasza:
Általában a sulimenökböl lesznek az élet legnagyobb lúzerei...
2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hagyjátok már a szaros tanulással, minden tizennégyes ezt kapja itt.


kérdező, nem csak az a 2 stílus van, ami az osztályban megy, nézz szét stylist blogokon! a legizgalmasabb mindig az, amit te keversz. lehet, hogy 2 végletből is lesz benned egy kicsi. egyszerre. kísérletezz, amennyire a szüleid, a pénzed, meg a suli engedi. sokkal divatosabbnak látszol, ha összehozol valami szépet és eredetit, mintha beállsz a sorba.

[link]

ez csak egy példa a millióból. raszta akármire is kereshetsz. többet, jobbat találsz, ha angolul guglizol. sok sikert, alkoss, bűvészkedj!

2014. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

honnan tudja szerinted egy 14 éves, hogy ki az az önmaga, mikor még rengeteg mindent nem próbált ki?

amúgy is csalóka. egy csomó lány azt hiszi, hogy a baseballsapkától meg a kinyúlt pólótól lesz önmaga. biztos van ilyen is. de legtöbbjükön érezhető, hogy ha már jó nő nem vagyok, akkor látsszon is rajtam, hogy nem erőlködök, hogy én KIFEJEZETTEN ÉS DIREKT vagyok más, nem akarok megfelelni senkinek, meg a többi hazugság.

2014. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!