Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 22 feletti szűz srácok akiknek...

22 feletti szűz srácok akiknek soha nem volt még barátnője sem, Ti odaadnátok a teljes hátralevő életeteket ha egy évig cserébe egy gyönyörű szép és nagyon csinos, kedves lánnyal egy csodálatos kapcsolatotok lenne, ha lenne végre barátnőtök?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 22:04
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Hogy lehetnél úgy boldog, hogy tudod pontosan mikor lesz vége...
2014. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

de a lány utána is szeretne téged csak te már nem élnél, simán lehet olyan is h összejössz a nagy igazival és egy év múlva elüt vmi ez ettől még igaz szerelem volt és boldog lehettél


az h tudod hogy vége lesz az kiküszöbölhető ha mondjuk az alku után törlik a memóriádból ezeket az adatokat és így úgy élsz le egy évet h mintha 60 évig tartana

2014. márc. 4. 11:32
 33/39 Wles válasza:

Üdv, kedves kérdező!

Ha már szentimentális a kérdés, legyen a válaszom is szentimentális :-)! A nőkön kívül megannyi más lebilincselő dolog van a világon. Mondjak le 80 vagy akár 100 évről 1 évre egy álom nőért? Hát hülye azért nem vagyok! Rossz üzlet. Tehát határozottan nem. Jobb ötletem van! Egy kerékpárral körbeutazni a nagyvilágot, megismerni más kultúrákat, szokásokat, nyelveket, embereket, tájakat, élőlényeket és gondolkodást, hogy ők és ott hogyan látják a világot. Azután vissza jönni úgy, hogy "meghódítottam" az egész világot ;-)! Biztosan klassz érzés lehet, modern kori Kolumbusz Kristóf-nak lenni.

Ki tudja, lehet, hogy utam során megismerkedem néhány nővel és meglehet, egyiküknek-másikuknak szimpatikus is leszek bármi megtörténhet! Legnagyobb előnye, mindenképpen az, hogy közben nem kell eljátszani a "Legenda vagyok" c. filmet, ahol az ürge, egyedül egy kutyával évekig el van, aztán jön egy nő, és néhány nap leforgása alatt fűbe harap :-D. Remélem szórakoztató választ adtam ;-)!

Üdvözlettel: Wles

2014. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Régen voltam 22, és még régebben voltam szűz. De azt tudom, hogy én egy évet se adnék, még ha egész hátralavő életemben is egy gyönyörű szép és nagyon csinos, kedves lánnyal egy csodálatos kapcsolatom lenne. Hóóóógyisne! 22 éves koromban egyetlen év alatt legalább 8 gyönyörű csajom volt.
2014. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
34es ez ki a F@$t érdekel b+?
2014. márc. 4. 17:23
 36/39 anonim ***** válasza:
Az volt a kérdés, hogy odaadnám-e a hátralevő életemet egy évért. Én leírtam, hogy egy évet sem adnék a hátralevőkért.
2014. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
nem, 1 nő már így is épp elég időt elrabolt az életemből, amit soha nem fogok visszakapni!!
2014. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Krisztián0416 válasza:
most nem azért hogy genyózzak de van mikor csajom odaül mellém és velem együtt szurkol :)
2014. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Anyád. Alkut kötöttél a sátánnal?
2014. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!