Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közelítsek ahhoz a...

Hogyan közelítsek ahhoz a nőhoz, akivel flörtöltem? Még nincs meg a kellő gyakorlatom.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szombat este egy szülinapi buliban voltam, ahol több nő is volt. Hosszas méregetés után szembetűnt egy lány akivel találkozott a tekintetünk. Úgy éreztem, hogy Ő már korábban is nézett engem. Ezek után többször összenéztünk és mosolyogtunk egymásra elég hosszasan, több másodpercen keresztül. Az nap este elég fáradt voltam és nem volt energiám közeledni hozzá. Okosabbnak tartottam, ha inkább nem rontom el az első benyomást. Azóta felvettem facebookon és visszajelölt, de nem tudom hogy mikor kellene neki írnom és mivel is kéne kezdenem. Légyszi segítsetek!

2014. márc. 3. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy mosoly mióta flört?


Amúgy ha nincs saját mondanivalód a lánynak, akkor inkább hagyd az egészet.

2014. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Köszönj.Majd kérdezd:Mizu?Hogy vagymim ?Tetszett a buli?stb. Aztán jön aminek jönnie kell..Sok sikert!;)
2014. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy nincs semmi mondanivalóm. Én nem csak mosolygást írtam, ha elolvastad volna azt amit írtam láthattad volna, hogy hosszasan szemeztünk. Nálam ez már flörtnek számít.
2014. márc. 3. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Aznap este részeg voltál!
2014. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
MOST IS!
2014. márc. 3. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!