Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közelítsek egy fél...

Hogyan közelítsek egy fél fejjel magasabb nőhöz?

Figyelt kérdés

Szimpatikusak vagyunk egymásnak, egy cégnél dolgozunk, és most lesz egy céges buli, ahol alkohol is lesz, és arra lennék kíváncsi, hogy hogyan közeledhetnék egy nálamnál magasabb nőhöz, hogy lássa, hogy kellene nekem akár egy éjszakára, vagy netalán többre is pl.: párkapcsolat?!

Ráadásul 3 évvel idősebb is a nő! Én vagyok 22 éves.


2013. dec. 19. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy, ahogy a fél fejjel alacsonyabb nőkhöz.
2013. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Letras kocsival.
2013. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hölgyek!


Nektek, hogy lenne szimpatikusabb azoknak az úriembereknek a közeledése, akik hozzátok képest alacsonyabbak?

2013. dec. 19. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kérdés volt, összességében, tapasztalataim szerint 10 nőből 9et zavarja ha a férfi alacsonyabb, és nem is kezd vele. Ő lenne az egy?
2013. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sámlival :D
2013. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt már dolgom magasabb nővel (smárolás meg egy kis petting), de ő lényegesen magasabb hozzám képest.
2013. dec. 19. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:

lábujjhegyen, hogy meg ne halljon és hogy felérd.

bocs, nem tudok egy ennyire hülye kérdésre komoly választ adni.

2013. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!