Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez csak szerintem rohadt...

Ez csak szerintem rohadt atlatszo, vagy lehet hogy tenyleg siman bevette?

Figyelt kérdés
tetszik egy srac.a kozos ismerosunk probal az erdekemben jarni.fb-on csak ugy mellekesen megmutatott neki,h ismer-e esetleg.most meg azt talalta ki,h en talalkozok a baratnojevel ,es hivtuk ot is,de nem akar egyedul menni ezert jojjon mar el vele.a srac neg mondta h persze,oke.de ez nagyon atlatszo ,nem? :D

2014. febr. 28. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem takarodj aludni és örülj, hogy holnap nem húznak meg nyelvtanból.
2014. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
what the...?
2014. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
totál nem értem mit akarsz mondani, de biztos velem van a gond.
2014. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit érthetõbben
2014. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mekkora nagyot nevettem a válaszokon. :DDD
2014. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1 azt hittem a fajtad mar kihalt a foldrol,aztan rajottem h gyoker idiotak voltak,vannak es lesznek.csak sajnalni tudlak,mert nyilvan az elet nem volt kegyes hozzad,ha ilyen lettel. hozzad.de nyugi,a valtozas lehetosege elotted is fennall.


mi ebben olyan erthetetlen?xd

atlatszo,avagy sem ha mondjuk a haverod elhiv egy talalkozora,ahol a haverod,a baratnoje meg egy ismeretlen csaj lesz.

2014. márc. 1. 00:09
 7/13 anonim válasza:
kedves kérdező. Veled senki nem fog akarni összejönni. Ilyen stílust. Pff. faluról vagy? :D
2014. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hagyjuk emberek,gondoltam kapok valami ertelmes valaszt,de nyilvan sokat gondoltam:)

azert koszi a tartalmas kommenteket!;)

2014. márc. 1. 13:09
 9/13 robifiu ***** válasza:

Egy kicsit az,de nem baj,mert a srác fantáziáját már megmozgatta a téma.Azért mondott igent.

Ezt hapsi gondolkozásmóddal írom.

Az se baj,ha a csajokon néhány ruhadarab is átlátszó(fehérneműk).

2014. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rájött a dologra, de lehet, hogy nem jutott el az agyáig, hogy ez nem csak egy átlagos baráti találkozó akar lenni.
2014. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!