Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közelítsek felé?

Hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki elégge tetszik (tudom ne kezdjünk osztálytárssal de már csak 4hónapig vagyunk azok).Nem igazán bir szerintem igazábol csak azert gondolom mert nem nagyon beszélgettünk eddig hiába vagyunk osztalytarsak.Tegnap mellé ültettek infon és bioszon.Nem nagyon beszélgettunk még ùgy se.Nemtudom mit kéne neki mondanom? Elég rossz tanuko vagyok es ugy erzem emiatt ha megkérdezném tőle órán hogy pl.: ezt hogy kell? akkor még butábbnak tunnek a szemében...szórakozni szeretnek órán vele es beszelgetni nevetni.Nem tudom jol gondolom-e hogy nem vlbir de hogyha igen akkor megszeretnem mutatni hogy nem olyan vagyok:) Es joba szeretnek vele lenni bezelgetni meg minden.Segitsetek kerlek:) 15L

2014. márc. 4. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább azzal hívd fel magadra a figyelmet h elkezdesz rendesen tanulni és jó válaszokat adsz a tanároknak órán és tudod a tananyagot, jó dolgozatokat írsz. Egyből fel fog figyelni rád h megtáltosodtál.
2014. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha roma akkor kezdj tőle kérdezni mert a romák szeretik ha a lány butább náluk !


Ha nem roma akkor nem kell vele foglalkozni esetleg próbálj meg vele társasjátékozni !

2014. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!